2726
عنوان

احتمال درست بودن بیبی چک

37967 بازدید | 571 پست
دوستان سلام. سحر هستم، حدود 2:5 سال هست که ازدواج کردم و تقریبا از همون اول بچه میخواستم، خلاصه بگم که من قبل ازدواج پریود منظم داشتم اما بعد از اون پریود شدیدا نامنظم، چاقی و pco، رو تجربه کردم، حالا جریانات این مدت رو بی خیال دوست جوناس من. ببینید الان یه 4_5 ماهی هست پری منظم شده تقریبا (بازم نه خیلی دقیق)، الان ولی 9 روزه از وقت پری گذشته، صبح باید میرفتم کالج، اما نرفتم، خیلی بیحال بودم، شب قبلش هم شدیدا حساس و دپرس بودم، همسرم که رفت سر کار من پاشدم بی بی چک گذاشتم، یه3_4 دقیقه بعد دیدم پررنگ منفی شد، دیگه حوصلم نگرفت بیشتر نگاش کنم، با بیحالی بیخیال کالج شدم رفتم رو تخت خوابیدم، بعد از چند ساعت بیدار شدم اما دیگه نگاش نکردم، شب میخواستم برم دوش بگیرم، دوباره بیبی چک رو نگاه کردم به هوای اینکه بندازمش دور، دیدم یه خط کم رنگ روش اومده که شده +،
هنوز باورم نمیشه، من قبلا هم چندین ساعت بی بی چک رو میگزاشتم بمونه، اما هیچوقت + نمیشد، حالا فکر میکنید جریان چیه؟ فردا بازم میرم یه بیبی چک می خرم تا دوباره تست کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام

مال من هم اولش بعد چند ساعت + شد، 2 روز بعد یه خط خیییییلی کمرنگ و فرداش خط کمرنگ واضح!
شاید مال شما هم + باشه
دو سه روز دیگه امتحان کن، شاید لقاح دیر انجام گرفته باشه. مال من حدود روز 26 پری صورت گرفته بود و تا 37 پری هیچی نشون نمی داد
علی 21 تیرماه زمینی شد.
وای دوستای خوبم مرسی که جواب دادید، آره می دونم که به بیبی چک نباید بعد از 10-15دقیقه اعتماد کرد، اما آخه من خنگ اومدم خوابیدم، می گم شاید اون خط هم زیر 10-15 مین ایجاد شد باشه، دیشب تا نوک زبونم اومد که به همسرم بگم، اما به هزار زور و زحمت نگفتم، دلم نیومد بهش امید بدم الکی،
حالا همون امروز دوباره بیبی چک بذارم یا بمونم چند روز دیگه؟ امروز روز 34 هست از پری قبلیم.
sr جونم، عزیزم کم رنگ بود اما قابل دیدن بود، یعنی به پر رنگی اون خط منفی که اولش تشکیل شد نبود.

دخملی (مامان نی نی)، آخه دوست جونم پس چرا تو این دو سال قبل که همیشه میگزاشتم بی بی چک بمونه -، + نمی شد؟ ( البته از نظر علمی خودم حرفت رو قبول دارم دوستم)

مادر، جون فدات شم، خدا از دهنت بشنوه عزیزم، اینجا که تنهام، همه دوستان اطرافم هم بچه دارن، منو همسر هم کلی بچه دوس داریم، خدا کنه بعد دو سال نی نی برامون بیاد اونم دو قلو (:

اسپایدر جونم، وااای امید دادی بهم، اولا تبریک می گم بهت عزیزم، خدا کنه منم مثل شما، + واقعی دیده باشم، ^_^

نورسان جون عزیزم انتظار خیلی سخته دوستم، امیدوارم به زودی مامان شی، *
2706