2726
عنوان

سیکلهای بدون تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 52277 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلامممممم و صبح همگی بخیر
من هم از امروز میخوام مصرف تاموکسیفن رو شروع کنم
برام دعا کنید نتیجه بخش باشه
خدا انشاا.. دامن همه منتطرای نی نی رو سبز کنه
و فرزندی سالم و صالح و زیبا به همه عنایت کنه
آمـــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــن
سفر 9 ماهه من و نی نی جونم از 27فرودین ماه شروع شد..خدا جونم تا آخر این راه و تا همیشه هوای دخمل نازم رو داشته باش شکرررررررررررررررررررر 36 هفته
آگاهی از زمان دقیق تخمک گذاری با کیت تخمک گذاری مدی اسمارت حاوی 5 عدد کیت تست که با تشخیص افزایش سطح هورمون لوتئینی در ادرار انسان، مرحله شروع تخمک گذاری را در 24 الی 48 ساعت قبل نمایان می سازد. ساخت کمپانی لوبک کشور سوئیس از نوع کیت کاستی با قطره چکان همراه با: بروشور و دستورالعمل راهنما به 3 زبان فارسی و انگلیسی و فرانسه شامل راهنمای عملی، مطالب و نکات علمی و تخصصی دقت: بیش از 99 درصد http://shop.suntrade.ir/produce/33/MediSmartLH
یک مامان خوب اونیه که ... واقعا مامان خوب کیه؟
سلام ممنون از اطلاعات خوبت دوس جون منم بی سی او داشتم ولی الان انکار برعکس شدم هنوز جواب ازمایشم نیومده ولی دکتر کفت شایه به دلیل مصرف زیاد دارو ذخیره تخمدانم بایین اومده باشه به دوستانی که این مشکل و دارنبیشنهاد میکنم الکی دارو مصرف نکنن واکه مشکل نازایی دارن حتما برن مراکز ناباروری جون دکترای زنان بیخود دارو میدن
2706