2703
2553
ببخشید ممکنه زمانی که شما دوستان لطف میکنید و جواب میدین ومن نباشم ولی پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم. شاید به این توضیحات نیاز داشته باشین. خیلی گر میگیرم . تازه وارد سه ماه شدم . حالت گر گرفتگی دارم. هاله اطراف سینه ام تقریبا تیره شده. خیلی بی اشتها هستم وفشارم هم پایینه . علاقه زیادی به دوغ و ماست ترش دارم. از برنج خیلی بدم میاد. بوی مرغ رو نمی تونم تهمل کنم . ولی با این همه تا حالا حالت تهوع شدید که منجر به بالا آوردن بشه نداشتم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر پسرش برام زیاد مهم نیست فقط دلم میخواد بیشتر وسایل نی نی رو قبل اینکه خیلی سنگین بشم بخرم . چون کارمندم نمیتونم زیاد بیرون برم . اینم بگم خیلی احساس خستگی و خواب آلودگی دارم
2720
مهسا جون منم حالتهام تقریبا مثل تو بود و نی نی گلم دختر شده ولی هرکس منو میدید میگفت بچم پسره اخه خداروشکر قیافم بهتر شده برعکس همه که میگن سردختر زشت میشی
تازه فکر کن وقتی گفتم بچم دختره همه تعجب کردند اخه همه منتظر پسر بودن.
منم دقیقا خیلی میخوابیدم الان هم همینطور مامانم میگفت دختره چون تنبل شده بودم
2714
بهترین علامت عدد بتاست..............اگه عدد بتا بعد از پری بالا باشه دختر........اگه حدود 100 یا 200 باشه پسر.....................علامت بعدی ضربان قلب بچه هست که خیلی واقعیت داره......بالای 140 دختر..........پایین 140 پسر
منم عاشق چیزهای شور و ترش بودم. با اینکه همه بهم میگفتن بچت پسره. اما خوشبختانه دختر شد. یه دختر جیگرطلا.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
2706