2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام منم یه سقط خود بخودی تو 7 هفتگی داشتم . بعد از اینکه یه پری اومد. بعد از اون تمام آزمایشاتمو دادم دکتر بهم گفته بود این ماه رو هم جلوگیری کن بعد از اون باردار شو. اما یه 15 روز مونده بود که پری دوم بیاد آزمایشاتمو که به دکترم نشون دادم. گفت که دیگه جلوگیری نکن منم که ناامید بودم از اینکه این ماه بشه چون فکر می کردم از تاریخ تخمک گذاریم گذشته باشه اما بعد که منتظر پری بودم نیییییییییییومد . رفتم آز دادم که دیدم به به نی نی اومده الانم یه هفته دیگه می رم که قلب نی نی رو ببینم . خدارو شکر مثل دفعه قبل هم اصلا لکه بینی ندارم.
سلام منم فروردین امسال بارداری اولم بود ...اخر هفته 6 بودم که خودبه خود خونریزی کردمو نی نی رو .....

حالا تنها نگرانیم اینه که دفعه دیگه اگه باردار بشم نمیتونم از حاملگیم لذت ببرم چون همش ترس سقط کردن توی وجودمه!!!!!!!!!!!

مامان جرقه خیلی برات خوشحال شدم ایشالا به سلامتی به دنیا بیاریشو لذتشو ببری

تورو خدا برام دعا کنید تازه خونریزیم تموم شده و میخوام برم سونو امیدوارم دیگه لااقل کورتاژ نخواد

2706