2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام. من یک مشکل دارم که جایی هم نیستم که به دکتر خوب دسترسی داشته باشم. من بچه ام رو در 2 ماهگی سقط کردم و کورتاژ شدم. بعد از 8 ماه تصمیم به بارداری گرفتم که الا 2ماه که جلوگیری نمیکنم. ولی تو این 2 ماه موقع پریودم کمردرد شدیدی دارم بطوریکه بعد از کمی پیاده روی کمردرد شدید میگیرم و باید استراحت کنم. ترشحاتم هم خیلی زیاد میشه و بی رنگه. همچنین احساس داغی و گرمای زیادی در کمرم و پاهام دارم و پریوم این 2 ماه 10 روز عقب افتاد و خون قائدگیم خیلی کمتر از ماههای قبل بود میشه بگید علتش چی هست؟خیلی نگران شدم.لطفا زود جواب بدین.
هیام جان خانم دکتر تهرانی رو هستند کسانی توی این سایت هم که بیمارشون باشن وبشناسن.تلفنی میتونن راهنماییت کنن.برات میل میکنم تلشو.
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
انی عزیزم
اتفاقا من مطب پاکروش تماس گرفتم ولی گفتن تا سال بعد بیمار جدید قبول نمیکنن.دکتر معینی هم که اصلا تلفاشونو کسی جواب نمیده.نمیدونم در مورد دکتر خوب دیگه چیکار کنم...ولی فعلا پیش یه دکتر زنان نزدیک خونمون رفتم وازش خواستم برام عکس رنگی بنویسه.

درمورد تغذیه ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنی.
ماالشعیر برای چی خوبه؟؟؟
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
2738
سلام. بچه ها منم توی 3سالی که اقدام کردم. 1حاملگی خارج از رحم داشتم. 2تا هم پوچ. امسال هم 2تا حاملگی داشدیگه داشتم که یکیش هفته 9ویکیش هفته 7به بعد دیگه رشد نکرد. وسقط کردم.
هنوزم امیدم به خداست. راضیم به رضای او
دوست عزیز دخترعمه ی من بعد از هشت سال چندروز پیش دخترش نازنین فاطمه به دنیا آومد. اوایل که اصلا بچه دار نمیشد. فکر کنم دو یا سه تا سقط هم داشت. یه بار دوتا پسردوقلوش سقط شدند. ولی الان شکر خدا یه نی نی سالم خدا بهش داده. امیدوارم شما هم زودتر نی نی دار شید.
خواهر شوهر من سه تا سقط تو فاصله دوسال داشت بعد باردار شد و الان دخترش یک سال و نیمشه سقط الان خیلی رایج شده و اکثرا هم دوباره باردار میشن و بارداری موفقی هم دارن نگرانش نباشین :)
& نوشین (مامان بردیا)&
مامان من بارداری اولش 2 قلو پسر داشت که سقط شد....تو بارداری دوم هم یه پسر که نارس به دنیا اومد و تو دستگاه نذاشتن و مرد.....اما بعدش من اومدم....با 2 تا خواهر برادر دیگه....نگران نباشید...این روزا سقط عادی شده.ایشاا... به زودی همه تون نی نی دار می شین
2706