2726
من وقت نکردم همه پستا ر وبخونم فقط تاپیکت رو خوندم ...........................
من یه بچه 8 ماهه ام خفه به دنیا اومد ............ تا چند سال اصلا نمی خواستم اقدام کنم خیلی می ترسیدم ..... و اضطراب داشتم ........................ ولی به لطف خدا بچه دمم سالم دوسال پیش به دنیا اومد ..............
اینو گفتن که بدونید ربطی به بارداری اولتون نداره .......................... به خدا توکل کنید و انرژی مثبت بفرستید خیلی ها بارداری اولشون نافرجام می شه من خودم توی چند سال اخیر حداقل شش مورد توی اطرافیان دیدم و شنیدم ..................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من یکی از دوستانم پنج ماهه بود که فهمید جنین رشد نکرده است و فقط بعضی از اعضایش بوجود آمده بود و بعد از یک هفته قلب جنین از کارافتاد ولی بعد از چند ماه برای دومی اقدام کرد که الان بچه اش 2سال و پنج ماهش می باشد
2728
سلام من یکی از دوستانم پنج ماهه بود که فهمید جنین رشد نکرده است و فقط بعضی از اعضایش بوجود آمده بود و بعد از یک هفته قلب جنین از کارافتاد ولی بعد از چند ماه برای دومی اقدام کرد که الان بچه اش 2سال و پنج ماهش می باشد
منم توهفته 21سونوداشتم ولی چون دکترم نبود پیش یکی دیگه رفتم . ماه بعد که پیش دکتر خودم رفتم جواب سونو رو که دید گفت چرا دهانه رحمت رو اندازه نگرفته بعد گفت دوباره سونو میکنم بعد که اندازه گرفت گفت دهانه رحمت باز شده و باید استراحت کنی منم وقتی زیاد راه میرفتم درد خیلی بدی میگرفتم که نمیتونستم پاهامو باز کنم و زمانی که توالت میرفتم خیلی درد داشتم و فکر میکردم طبیعی بعد که متوجه شدم دهانه رحمم داشته باز میشده و تا پایان حاملگی استراحت کردم و خدا هم کمک کرد بچم تو 38هفتگی سالم بدنیا اومد خیلی سخت بود ولی می ارزه میخواستم بگم که چقدر دکتر تاثیر داره و همچنین توکل به خدا و از خود خودش بخواه انشالله که به حاجت دلت برسی
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
سلام نغمه جون
عزیزم یادمه شمارو...خانومی راستش فعلا در حال انجام ازمایشات مختلف هستم.میخوام پیش هر دکتری که خواستم برم دست پر برم.
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
سلام من یه سقط تو هفته 10 داشتم و کورتاژ شدم دکتر گفت 3 ماه استراحت کن بعد اقدام کن ومنم بعد از 4 ماه باردار شدم شکر خدا الان دخترم یک سالشه زمانی که سقط کردم خیلی از نظر روحی داغون بودم فکر می کردم هیچ وقت باردار نشم یا اگه بشم 2باره سقط می شه ولی به خودم دلداری می دادم واز انرژی مثبت استفاده کردم
عزیزم من یک مورد سقط داشتم توی هفته دهم فکر کنم دقیقا یادم نیست بعد از اون 5 ماه جلوکیری کردم 6 ماه

هم طول کشید الان باردارم توی ماه 5 هستم وشکر خدا هیج مشکلی ندارم ولی راستش رو بخواى تا 3 ماه اول

خرید نمیرفتم زیاد واکثر دراز میکشیدم واشبزی اصصصلا نکردم مامانم برامون میفرستاد استراحت کامل داشتم

وفولیک اسید قبل از بارداری واز اول بارداری هم مرتب استفاده کردم وانشالله که سالم بدنیا بیاد

من دلیل سقطم جنین ناقص بوده ورشد نداشته خونریزی کردم ولی خواهرم وارد 4 ماه شده بود بجش مرده بدنیا

اومد ودکتر بهش کفته بود که کسی بهت برخورد کرده یا افتادی خواهرم کفته نه جیزی بیش نیومده کفته حتما

ناراحتی روحی داشتی یا زیاد کریه کردی اثر کذاشته روی جنین وخواهرم واقعا همینطور براش بیش اومده بود
بحرحال عزیزم بدنت رو تقویت بده قبل از بارداری وقتی هم انشالله باردار شدی خیلی مواظب باش واهمیت بده

ودست بزار روشکمت صلوات بفرست این کمترین کاریه واسونه میتونی بکنی یا بقیه قران میخونن که من اینکارو

نمیکنم متأسفانه اینا برا حفظ جنین خیلی خوبه ونکران نباش انشالله دیکه برات این مورد بیش نیاد موفق باشی

عزیزم
سلام خانوما میشه منو هم راهنمایی کنین.من تو هفته 7 کورتاژ شدم الان دو بار هست اقدام میکنم ولی موفق نمیشم. وزنم هم بالاست خیلی میترسم که دیگه باردار نشم به نظر شماها باید چیکار کنم از پایان پری تا شروع پری بعد تقریبا یک شب درمیون اقدام کردم اما موفق نبود. یه مشکلی که هست بعد نزدیکی منی شوهرم میریزه بیرون. کسی هست که اینجوری شده باشه؟ دارم دیوونه میشم. از دیروز که پریود شدم کلی ناامیدم
2706