2726
سلام من هم پارسال 2 بار سقط داشتم...که 2 بارش توی 6-7 هفته بود که دومی به کورتاژ رسید و اولی خود به خود بعد لکه بینی سقط شد....دکترم رو عوض کردم و کلی آزمایش دادم که چیزی مشخص نشد !!!! الان دقیقا 1 سال شده و می خواهم اقدام کنم ولی می ترسم...دکترم فقط از 6 ماه پیش فولیک اسد داده با آسپرین بچه و گفت وقتی اقدام کردی باید آمپول هپارین بزنی .... نمی دونم خدا برام چی می خواد فقط می دونم برای بنده هاش بهترینها رو می خواد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من هم پارسال 2 بار سقط داشتم...که 2 بارش توی 6-7 هفته بود که دومی به کورتاژ رسید و اولی خود به خود بعد لکه بینی سقط شد....دکترم رو عوض کردم و کلی آزمایش دادم که چیزی مشخص نشد !!!! الان دقیقا 1 سال شده و می خواهم اقدام کنم ولی می ترسم...دکترم فقط از 6 ماه پیش فولیک اسید داده با آسپرین بچه و گفت وقتی اقدام کردی باید آمپول هپارین بزنی .... نمی دونم خدا برام چی می خواد فقط می دونم برای بنده هاش بهترینها رو می خواد.
من اومدم از دوست عزیزی که این تاپیک رو زده تشکر کنم و از همه دوست جونایی که اومدن و تجربه هاشون رو گفتن

منم مهر ماه تو هفته 24 سقط داشتم (بدون علت) ، انشاءا.. بعد عید دوباره اقدام میکنم.

وقتی پستهای شما رو دیدم کلی روحیه گرفتم ، امیدوارم خدا به من هم لیاقت مادر شدن رو بده. آمیییییییین
2728
من 2 سال پیش تو هفته 12 سقط داشتم سقط طبیعی خیلی هم سر از سقط اذیت شدم و درد کشیدم البته به کورتاز نرسید خدا رو شکر علتش هم این بود قلب نی نی ام تشکیل نشد. بعد از سقطم 6-7 ماه کلی از دادم و معلوم شد غلظت خون دارم باید هپارین بزنم ولی قبل از بارداری 2 سری رفتم حجامت یه رزیم گرفتم و .... دوباره از دادم خدا رو شکر غلظت خونم اوکی شده بود بعد اقدام کردم همون ماه اول باردار شدم الان هفته 35 هستم خدا رو شکر هپارین هم نزدم فقط اسپرین خوردم تا هفته 32 روزی یکی. انشالله یه ماه دیگه گل پسر میاد بغلم دعا کنید برام
آپلود دائمی هر گونه فایل در http://up.sabzdownload.com/
سلام

منم برای بارداری اولم بعد از هشت ماه بچم رو از دست دادم . در واقع مایع آمونیوتیک کم شده بود و بند ناف دور گردن پسرم باعث شد اونو از دست بدم . سال بعد باردار شدم همه چی خوب بود تا ماه هشت دوباره که دیدیم باز مایع امونیوتیک کم شده . اینبار همون موقع زایمان کردم . دخترم بیست روز بیمارستان بود اما الان خدا رو شکر که خوبه و مشکلی نداره .
می دونم خیلی سخته . اما باید امیدوار بود . من اونقدر می ترسیدم که از 3 ماهگی به بعد نشسته روی مبل می خوابیدم . اما سعی می کردم روحیه ام رو حفظ کنم .
من که تا روز اخر سرکار می رفتم .

الان دخملم نه ماه و نیمشه . واسش هم می میرم .
سلام عزیزم منم مهر ماه تو هفته 10 یه سقط داشتم جنین تو شکمم مرده بود و من هیچ علایمی نداشتم تا رفتم سونو و با دارو سقط کردم و بعدشم کورتاژ الانم تحت درمانم هنوز یه عفونت شدید داشتم که احتمالا سقط به همون دلیل بوده ولی الانم اصلا ناامید نیستم حتماً حکمتی داشته و مطمئنم تا سال دیگه این موقع نی نی تو بغلمه تو هم امیدت رو از دست نده همه یه روزی مامان میشیم دیر و زود داره سوخت و سوز نداره
سلام
من از سال 86 تا 88 سه سقط به دلایل مختلف داشتم ، ولی در بارداری چهارمم هپارین زدم و آسپرین هم خوردم ، الان هم پسرم دو ماه و نیمه هست و خوشبختانه مشکلی نداره ، فقط در این جور موارد باید قوی بود و از روند درمان خسته نشد
پرواز با تو باید ...
گر پر شکسته در باد ...
سلام منم آبان کورتاژ کردم. دکترم سه ماه بهم استراحت داد.یه ماه هم میره واسه آزو اینجور چیزها که میشه چهار ماه. انشاءالله از اسفند دوباره اقدام میکنم.الهی به امید تو.

اللهم احفظ قائدنا و سیدنا و مولانا و مرجعنا امام خامنه ای🌸 دستمو بگیر نزار اشتباه برم جز در خونت تو بگو کجا برم، بی قرارتم ای همه قرار من، تو بی کسی هام عشق تو تبار من. 🌸 🌸 🌸     چه چیزی تو عمقه چشاته که من یک نگاهه تو رو به یه دنیا نمیدم، که بعد از تماشای چشمای تو از زمینو زمان عاشقانه بریدم...اومدی تا بره فصل دیوونگی ،شدی آرامش کل این زندگی، با تو هر ثانیه عاشقانست برام، آرزوهامو از کی به جز تو بخوام 🌸🌸🌸

سلام عزیزم منم فروردین 88 یه سقط داشتم که دکترم گفت بعد 2 پری منظم میتونم اقدام کنم که همون هم شد و با اقدام اول توی مرداد ماه بهترین بارداری و بهترین زایمان و بهترین دختر دنیا نصیبم شد.....
از همه کسانی که میان واز تجربه هاشون میگم بی نهایت ممنونم......
با خوندنشون کلی روحیه میگیرم....شاید باورتون نشه ولی تا حالا چندین بار خوندم وبازم میخونم!!!!

آیلا جون
پس باهمیم!منم اگه دکتر اجازه بده از عید میخوام دوباره اقدام کنم...
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
سلام دوستان عزیز. من هفته پیش نی نی مو از دست دادم
اولین سونوی من هفته 5 بود که ضربان قلب فعال رو گزارش کرد. 3 روز بعدش لکه بینی داشتم.دکتر شیاف cyclogest داد خوب شدم . رفتم سونو گفت 7 هفته و 2 روز اما ضربان قلب دیده نشد. دوباره کمی لکه بینی و سونوی مجدد که 8 هفته و 4 روز بود اما باز هم ضربان قلب دیده نشد . crl یعنی قد جنین هر بار در سونو طبیعی و مطابق سن بارداری بود . آخرین دفعه 2 سانت بود. در 9 هفته خونریزی و کورتاژ. خواستم بپرسم جنینی که قلبش نمی زد چطور رشد می کرد؟ تا حالا واسه کسی پیش اومده؟
masiCafeMom Tickers
من یه سقط داشتم . هنوز به یک ماه نرسیده بود که لک دیدم . آمپول پروژسترون زدم ولی خونریزیم زیاد شد و نطفه دفع شد. ولی خودمو نباختم . چند ماهی به توصیه پزشکم به بدنم استراحت دادم و بعد با یه برنامه منظم و دقیق دوباره باردار شدم و الان پسر قشنگم بیست و یک روزش هست . برای همتون حاملگی خوب و سلامتی رو آرزو دارم . خودتونو نبازید و با توکل به خدا با آرامش دوباره اقدام کنید . یا حق .
2706