2410
2553
سلام دوستان
الان من تو هفته 34 هستم و اول هفته 34 وزن کودکم تقریبا 1800 گرم بود. میخواستم بدونم ماه وزن گیری کودک ماه آخر و من چی باید برای وزن گیری تو ماه آخر بخورم؟
درضمن اینو بگم که آب کیسه من از حالت نرمال بیشتر شده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
گوشت قرمز،قارچ،عدس وکلاموادپروتئینی زیادبخور.چهارمغزشامل فندق ،پسته،گردووبادوم هم هرروزبخور.کلسیم هم فراووون بخور.ضمنابامشورت پزشکت لیدی میل هم میتونی بخوری.اونم خوبه البته بازم میگم بانظرپزشکت.ضمناهرروزهم شربت خاکشیرواسه خودت درست کن وباآلونوش جان کن.موفق باشی.
سلام مریم جون . عزیزم این چیزایی که دوستان قبلن گفتن برا وزن گیری خوبه ولی اکثرا گرمی هستن و گرمی هم باعث زردی در نوزاد میشه . پس اگه نمیخوای زردی بچت بره بالا هر روز خاکشیر و شاطره بخور . یعنی تو شربت خاکشیرت شاطره زیاد بریز و بخور . یا فقط شربت شاطره خالی .

اگه خدای نکرده زردی هم داشت وقتی به سلامتی به دنیا اومد هم خودت شاطره بخور هم نی نی رو با پنبه ی شاطره ای بشور .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2714
هفته دکتر گفت که خرما بخوردم چون شیرینیجات باعث افزایش وزن میشه و میگفت که کباب بخورم چون انرژی کافی داشته باشم برای زایمان . در کلا تغذیه ماه اخر خیلی مهمه دختر من هم وقتی دنیا اومد ه بود 3200 بود
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
من به شدت ناراحتی معده دارم.خیلی از چیزهایی که گفتید برای معدم ضرر داره.اصلا معده من تحمل این غذاهای سنگین رو نداره.با توجه به اینکه هفته 33 بارداریم نمیدونم برای وزن گیری نی نی چیکار کنم
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
2706