2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی اینکه تو این روزایی که گفتم(دهمو دوازدهم دی) بازار بازه؟هم درگهان هم قشم؟؟؟؟
یکی هم اینکه من اولین باره که میام قشم....خرید خوب و ارزون از کجا کنم بهتره؟
مسافرخونه،سوئیت یا هتل خوب کجا بگیرم بهتره که هم تمیز باشه و هم نزدیک بازار
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
2738
من هم ایشالا تا یکماه دیگه میخوام بیام برا خرید سیسمونی و لباس بچه بیشتر..برا اسکان مشکلی ندارم خدا را شکر

آدرس برا خرید بذار لطفن...
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
خانومى ما هم دو هفته دیگه میخوام قشم بریم میشه بپرسىم کجاها میشه لباس شیک واسه خودمون و لباسهاى مارک واسه بچه خرید و لوازم خونگى چه جوره خوبن یا نه؟

سیتى سنتر که میگن تازه افتتاح شده تو قشم هست یا بندر عباس
قیمتها چطوره الان؟
اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
مامان الیسا رفتی؟
2706