2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319218 بازدید | 117656 پست
دعا کنین خدا به منم رو کنه
خدایا منتظر معجزه ات هستم .فقط تویی که میتونی. خودت دکترم باش.خدایااااااا خودت امیدوارم کردی دیگه ناامیدم نکن.عزیزم مامانی از خدا بخواه تا بیارتت پیشم اخه خیلی دلواپستم عزیزم.
سلام آیاتای جون ایشالله باهم مامان شدیم رفت هانی جون خداییش راست میگی کم درد داری که باز ویارهم داشته باشی.بی خود نیست میگن بهشت زیر پای مادرانه......عیبی نداره تا آخر سه اینطوری بعدش خوب میشی واون موقع تکون خوردنشو می فهمی وحالشو می بری
هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا که طبیعى باردار میشى عزیزم منم لکم در حد ترشحات قهوه اى بود وقتى فهمیدم باردارم رفتم دکتر با شیاف قطع شد
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
زیر دلم هم گه گاهی عین زمان پری تیر میکشه. نمیدونم چرا اصلا نمیتونم باور کنم که منم میتونم طبیعی باردار بشم. بچه ها بخدا خودمو دیگه تو این لیاقت نمیبینم.
خدایا منتظر معجزه ات هستم .فقط تویی که میتونی. خودت دکترم باش.خدایااااااا خودت امیدوارم کردی دیگه ناامیدم نکن.عزیزم مامانی از خدا بخواه تا بیارتت پیشم اخه خیلی دلواپستم عزیزم.
2728
هانی جون ببخشیدا راحت میگم دیشب هم اقدام داشتم
از بعد موعد پرى آینوش جون یه بار حموم بودم یهو تو آینه حموم سینه هامو که دیدم تعجب کردم هاله دورش یکمى متورم شده بود اما درد نداشتم بعد موعد پرى نوکش حساس و دردناک شد الان هم حساس و دردناکه
خدایا شکرت بخاطر نعمتى که بهم دادى خودت برام حفظش کن
هانی جون نه قبلنا هم اقدام داشتم ولی دیشبم داشتم
منم سرکارم
توکل بر خدا. دیگه خسته شدم.
آیاتای عزیزم تو رو خدا اینقدر واسه بچه بی تابی نکن،خدا انشاا... بزودی بهت میده، منم خیلی نگرانم اما به رو خودم نمیارم، شادم، سعی میکنم فکر نکنم
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .
2706