2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4325692 بازدید | 117659 پست
*راحیل* پست ها : 1217 عضویت:1393/4/101393/5/16 - 4:07 عصر ١---- مامان نیما..........٣٠ ساله. ........... ٥ ماه اقدام........... در انتظار نی نی ٢----ندا .............. ٣٢ ساله. ........... ٣ ماه اقدام................ در انتظار نی نی ٣----- هستی ......٢٤ ساله. ............ ٢ماه اقدام. ............. در انتظار نی نی ٤-----نارملا ........٢٨ ساله. ..............٩ ماه اقدام .............. در انتظار نی نی ٥-----طاها .......٢٣ ساله. ...............٢٠ ماه اقدام .............. تیر ماه مامان شد ٦----نیلوفر .........٢٢ ساله. ...............١ ماه اقدام ........... در انتظار نی نی ٧----راحیل .........٣٢ ساله................٣ماه اقدام ............ مرداد مامان شد ٨-----شمیم .......٢٩ ساله ................٣ماه اقدام. ............ اسفند مامان شده ٩---- اعظم(aaa) .... ٣٠ ساله ...........١ ماه اقدام .............تیر ماه مامان شد 10----زهرا...........٢١ساله ................٤ ماه اقدام ..........در انتظار نی نی ١١----آوین..........٣٠ ساله...........١سقط داشته اقدام از ماه بعد............. ١٢-----مارال.......٢٦ ساله.........٤ماه اقدام باiui.............در انتظار نی نی ١٣----- سیما .....٣١ ساله ......... ١ ماه اقدام............. تیر ماه مامان ١٣-----سانیا .......٣٠ ساله .......١١ ماه اقدام ............ در انتظار نی نی 15----ماری .........٢٦ سال ........٥ماه اقدام ................ در انتظار نی نی ١٦----آسمون ......٢٦ سال ....... ٣ ماه اقدام .............. در انتظار نی نی ١٧----آواناز ....... سال ........... ماه اقدام .............. خرداد ماه مامان شد ١٨----سپیده .........٢٤ سال. ............ ماه اقدام ............ در انتظار نی نی ١٩ ----آبان ..........٢٩ سال .........٨ ماه اقدام ..............در انتظار نی نی 20---رها ...........٢٢ سال ..........٥ ماه اقدام .............. درانتظار نی نی ٢١---- لی لی مامان ...٢٨ سال ....٦ ماه اقدام ............. در انتظار نی نی ٢٢-----سحر ....٢٦ سال ...... ٢ ماه اقدام..................... مرداد مامان شد ٢٣---- مامان پارسا ...........٢٣سال.......... ١٨ ماه اقدام. ..... در انتظار نی نی ٢٤----- پرستو........... ٤٠ سال ...................ماه اقدام ......... مرداد مامان شد .٢٥-----ساناز (sh)...........................................................مرداد مامان شد ٢٦------ نی نی ...................................................................مرداد مامان شد ٢٧------آیلین. .......... ٢٤ سال............ماه اقدام .............. در انتظار نی نی 28-------آزاده---------23 سال-----------2 ماه اقدام............... مرداد مامان شد دوست جونا هر کس خواست اسمش اضافه بشه این متنو کپی کنه و اطلاعات خودشم بهش اضافه کنه یا بگه من اضافه کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها جوابما نمیدید
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20
2731
دیشب تاحالا دردوحشتناکی دارم ودیشب یکمی خون ریزی داشتم وصبحم که رفتم دستشویی لکه های قهوه ای وظهر دوباره رفتم دستشویی یکمی خونریزی داشتم نوارهم گذاشتم کثیف نشده فقط یکم والان دارم از درد کمر وپایین دل میمیرم و10روزه پری افتاده جلودورمم 23روزه اس واز روز بعد پاکی یک روزدرمیون اقدام داشتم
♥♥♥«برای مادر واژه ای زیباتر از فداکار نمی توان یافت»♥♥♥ بهترین عسل گیاهان دارویی ایران: ساکاروز 1.7 درصد؛ با ضمانت برگشت ♣♣♣کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30326%20
توراخدا جوابما بدید
2740
مامان نداجون عزیزم شاید لکه بینی وخونریزیت ایشالا مال لانه گزینیه چون عزیزم لانه گزینی بادردهمراهه نگران نباش گلم وببین اگه خونریزیت ادامه داشت تادکتربرو الان نترس عزیزم اگرم خدای نکرده باردارنباشی رحمت داره آماده میشه استرس نداشته باش فدات شم
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
دورم 23 روزه اس ودیروز روز 14 بود که اینطوری شدم
2706