2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319219 بازدید | 117656 پست
منم اقام امد فعلا بای التماس دعا
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
اعظم جون چند وقتته؟ چند روز بعد پری آز مشخص کرد که بارداری؟
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخی اعظم جون ایشالا همین روزا ویارت کم و کمتر شه دوست من مثل تو بود رفت ٤ ویارش تموم شد اما سوزش سر دلش شروع شد اونکه میگه تا آخرش ماه راحت نداری اما میگفت سه ماهه دوم بهتر از سه ماه اول و آخر بوده.
وااااای سلام شمیم جون خوب عزیزم؟؟دخمل نازت خوبه؟؟ بالأخره اومدی؟؟؟
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
سلام دوست جونای خوب ومهربونم خوش وسرحالیدایشالا؟؟ چه خبرا؟؟ اعظم جون وراحیلی نی نی هاتون خوبن ایشالا؟؟
خداجووونم هزارهزارهزارمرتبه شکرت خدایا خواهش میکنم نی نیمو درپناه خودت واِئمه حفظ کن میشه لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها ونی نی من صلوات بفرستین؟؟؟ اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم خدایاازت خواهش میکنم دل همه ی منتظراروبااومدن یه نی نی سالم وصالح وخوشگل شادکن آمین
خوبم خداروشکرعزیزم خبرخاصی ندارم عزیزم علامتی چیزی نداری راحیلی؟؟
علامت درد سر سینه هامه البته وقتی دستم میخوره تو حالت معمولی فقط خارش داره و سرش صورتی شده. ببخشید یبو--- ست گرفتم شدید و دور نافم گاهی درد میکنه. وقتی هم یه جا بیشتر از نیم ساعت بشینم واژنم تیر میکشه درد میگیره. کلا علایمم از ماه پیش خیلی کمتره هستی. اصلا تهوع ندارم حتی اشتهام زیادم نشده.
بچه هاچراچیزی نمیگین؟؟
خوب خیلی مراقب باش راحیلی بروخودتو تقویت کن که خدای نکرده ازش نگیری
2706