2410
2553
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4307873 بازدید | 117656 پست
انشاا الی جون.راحیل جون الان دو روز سحر نیست انشاا هر جا هست سالم باشه
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم انشا تو هم بارداری
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2456
نمیدونم فکر کنم دو سه ماه بود
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
انشا... الی جان نگفتی نی نی اش چی میتونه باشه
2714
ایلین جون اگ ه از دکترت بپرسی بهتره چون اگه روز ٣ پری بری سونو برای تشخیص دورازجون کیست و تجویز داروهایی مثل کلومیفن و لتزرول وقتشه. اما اگه مشکلی نباشه دکترت میگه مثلا روز ١١ پری بری برای اندازه گیری سایز فولیکول تا ببینه فولیکول بالغ داری یا نه. این ١١ پری رو همینجوری گفتم چون معمولا باتوجه به مدت دوره پریت نظر میدن مثلا من دورم٣٢ روزست بهم گفت ١٣ بیا که من ١٤ رفتم اما به بعضیا هم ١٠ یا ١١ میگن برن
راحیل جان مگه تو پری سو نو گرافی میکنند
اره سپی عزیزم تو هم امیدوار باش به ما هم دعا کن
2706