2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321845 بازدید | 117656 پست
آره گلم.وای خدایا چقدر روزا زود میگذره یادمه تو همین پست خبر بارداریتو دادی و تعریف کردی چطور به همسرت خبر دادی ، انشالله بیای و بگی نینیت سالم اومده بغلت.راستی جنسیت کی معلوم میشه
هر چه دلم خواست نه آن میشود...هر چه خدا خواست همان میشود http://khanevadekhoshbakhtt.blogfa.com/
آره فردا از ساعت ١٠ تا ٤ بعدازظهر یه نمونه ادرار بردار از کیت استفاده کن اگه خط بایینی هنوز پررنگه یعنی موقع تخمک گزاریته. کیت فقط برا اینه که آدم از اقدام به موقع خودش مطمین شه وگرنه اگه کسی بتونه واقعا هر یه شب درمیون اقدام کنه خوبه. اما اگه با کیت بفهمی زمان تخمک گزاریت کی هست دور و بر زمان آزاد سازی با بازه زمانی ٣٦ ساعت اقدام میکنی بهتر نتیجه میده. تو از همین امشب اگه مقدوره اقدامو برو تا ایشالا زمانو از دست ندی و همین ماه جواب بگیری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازت راحیل جان
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2728
ارغوان جان مگه کی فهمیدی حامله ای
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
اره واقعا زمان زود گذره ولی خیلی درد وسختیهای مختلف روتجربه کردم تا الان وکلی هم پیش رو دارم ولی همش میگم فدای سربچم اون سالم باشه، فعلا که تصمیم نداریم باشوهرم جنسیتشوبپرسیم تاوقت به دنیا اومدن سوپرایزشیم، راستی باردارنیستی شما؟
سلام بچه ها تو را خدا جواب منو بدید.من فردا موعد پری ام اما دیروز ی لکه قهوه ای دیدم.پری هام هم منظم اصلا هم سابقه لک نداشتم.این ماه هم ماه اول اقدامم بوده.به نظر شما لک قهوه دیروز نشونه چی؟ یعنی میخوام پری شم؟
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات
آواناز جون منتظر بودم یکی از مامانای تاپیک بیاد سوال داشتم خدا تورو رسوند من دیروز بی بیم دوخطه شد اما کمرنگ رفتم آز دادم بتام ٤٠ بود امروز رفتم دکتر برا فردا بهم آز تیتر بتا داد. سوال اینکه نرمش اینه بعد دو روز بتام چند بشه؟؟؟ بعد من فردا تازه موعد پریمه این عدد برا قبل پری و تقریبا ١٢ روز از موعد تخمک گزاری چطوره؟؟؟
2738
بچه ها کسی هست جواب منو بده من کی باید برم پیش دکتر برا تخمک گذاری تو نظرات قبلی نوشتم دوره پریودیم
انشالله هر چی که هست سالم باشه ، سلامتی بچه مهمتره.من فردا میرم واسه آز تا معلوم شه
هر چه دلم خواست نه آن میشود...هر چه خدا خواست همان میشود http://khanevadekhoshbakhtt.blogfa.com/
ارغوان جون دوره پریت چند روزه بوده کی میباست پری شی اصلا علایم نداشتی
2706