2737
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4324619 بازدید | 117659 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحیل جان من اگه خدای نکرده پری شدم برا اینکه برد دکتر بفهمه تخمک گذاریم کیه کی باید برم اخه من پریم 26 تا28 روزه بوده و از بعد عیدی سه دوره مرتب شده و 31 روزه بوده ولی اینبار 5 روز زودتر شدم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
2731
من دکترم گفت قبل از دارو خوردن باید عکس رنگی بگیری که منم انجام دادم و انشالله نتیجه داده
هر چه دلم خواست نه آن میشود...هر چه خدا خواست همان میشود http://khanevadekhoshbakhtt.blogfa.com/
اگه دوماهه اقدام کردی نگران نباش طبیعیه. منم از ١٥ فروردین دیکه جلوگیری نکردم منتها اون ماه که آخرش اقدام داشتم و ماه بعدشم تو جابجایی و مشغله زیاد وقت اقدام نداشتم. اینجور ماهها که به حساب نمیاد وقتی میگن ٦ ماه یعنی بموقع اقدام کرده باشی و نشه. تو ایشالا این ماه مامان میشی دوستم. اگرم از سونو گذشته نگران نباش همه که نباید قرص بخورن. یه بسته کیت بگیر از فردا بزار تا تاریخ تخمک گزاریت دستت بیاد
2740
راحیل جون جواب منو میدی گلم
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریای خود نداری من چون تو یی دارم و تو چون خود نداری خدایا تنها از تو میخواهم وتنها به تو امید دارم ‌‌‌...........لطفا برام یک صلوات بفرستید
مامان نیما شوشوشی منم اول قبول نمیکرد ولی به خاطر من رفت که خوشبختانه همه چی خوب بود بعدشم من رفتم واسه عکس رنگی
هر چه دلم خواست نه آن میشود...هر چه خدا خواست همان میشود http://khanevadekhoshbakhtt.blogfa.com/
مبارک باشه ارغوان جون
2706