2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4321996 بازدید | 117656 پست
لیلی مگه خونه مامی شوشو طبقه ی پایین شما نیست؟؟ باهش قهری؟؟مامان بابا باهم مشکل دارن عزیزم؟؟
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدااا؟؟؟من نمیدونستم اناناس گرمیه..همیشه برعکس فکر میکردم..چقدر خنگم من.. باخودم میگفتم چون تو منطقه استوایی و گرم هستش حتما طبع سردی داره که با مزاج مردم اونجا سازگار باشه
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خانمی میدونی که من بارداریمو با سونو تشخیص داد توی هفته ی 4 بودم و یه تصویر محو از ساک ولی بازم گفت 10 روز دیگه برم یعنی دقیقا توی هفته ی6. یه هفته ی دیگه برو الان هفته ی 5 هستی
خدا جوون شکرت. نی نی گلمو فقط به خودت میسپارمش .
2728
نی نی جون شما هم نی نی داری؟؟ چه جمله بندیه باحالی من هنوز دکتر نرفتم..خورد به تعطیلات..ایشالا شنبه میرم
طبقه پایینه سحر اما اینقدر دلمو شکستن نمیرم پایین خونه مامانم هم بحثای الکی جر و بحث زبون درازی خواهر برادر
. هذا مِنُ فَضْلِ رَبّی لِیَبْلُوَنی ٱَٱَشْکُرُ ٱَمْ ٱَکْفُرْ __ خدایا فرزند کوچکم را تو حافظ و نگهدار باش .
2738
اعظم جون جدی؟؟ یک هفته دیگه تو سونو مشخص میشه؟؟ ولی دکتر عمومی به من گفت عجله نکن...شهریور یا اواخر مرداد برو واسه سونو البته دکتر خودم نبود..واسم ازنوشته بود..شنبه باید از دکتر خودم دقیقش رو بپرسم..لیلی تو کی میری سونو؟؟؟
لیلی پس همون خونه خودت بمون..واسه خودت غذاهای مقوی درست کن و بخور..آب مرغ و گوشت..سوپ تازه..اینجور غذاها زیاد به اشتها هم نیازی ندارن..چون راحت هضم میشن
اعظم جون مامای شوشوی لیلی زیاد ادم های جالبی نیستن..فکر نکنم با وجود بچه هم عوض بشن..لیلی زیاد دور و برشون نباشه بهتره
لی لی جون هر روز صبح یه تیکه گوشت گوسفندی کباب کن بخور حتی اگه میل هم نداشته باشی و خوشت نیاد به شوشو بگو کباب کنه تا که از ظاهرش بدت نیاد
خدا جوون شکرت. نی نی گلمو فقط به خودت میسپارمش .
2706