2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319109 بازدید | 117656 پست
آواناز جونم خدا از دهنت بشنوه سعی میکنم ان شاﺀ الله فردا برم آزمایش بدم دعام کنید دوستای عزیزم
. هذا مِنُ فَضْلِ رَبّی لِیَبْلُوَنی ٱَٱَشْکُرُ ٱَمْ ٱَکْفُرْ __ خدایا فرزند کوچکم را تو حافظ و نگهدار باش .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره سپیده جون 100% مثبته
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
لیلی 100% فردا برو آز...میدونم میای همینجا خبرررر مامان شدنت رو دااااد میزنننیییی
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2728
نه راحیل جون..دیگه میترسم..از طرفی هم زیاد امیدوارم نیستم..درد پری هی میاد و میره..اگه 2-3 روز از پری بگذره دوباره میزارم
لیلی فکر کنم 25 پری باشه سارا جون
بای لیلی جون..فردا منتظر جواب آز هستما
چرا اینقدر زود نشون داده برای لیلی رو
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم
2706