2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4317311 بازدید | 117656 پست
سلام بچه ها..تازه وارد اینجا شدم چون یه سری سئوال ازتون داشتم...لطفا زودتر جواب بدین... مراقبت ها من هم از راه طبیعیه هم قرص...حدود 3 هفته پیش لک شدم ولی همون 1 مرتبه ولی زیر دلم تیر میکشید...مثل وقتیکه سردیت میشه ولی نه همیشه و گاهی اوقات...بعدش از استرش داشتم میمردم..نرفتم دکتر تا پریودیم مشخص بشه...همیشه 20-21 می شدم و الان 18 پریود شدم... چند روز پیش از استرس مجبور شدم برم دکتر گفت عفونته و گفت اگه این ماه نشدم برم ازمایش بدم که همین 18 پری شدم.حالا مشکلی که نیست؟ علائم باداری هم ندارم.ولی چون امکان داره این علائم همیگش نباشه می خواستم مطمئن شم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان این تجربه منه

اولین علائم من درد تخمدان و سینه بود که به شدت درد می کرد ولی الان که هفته 7 هستم خیلی خیلی کم شده و الان هیچ علائمی ندارم علائم آدما با هم متفاوته بعضی ها اصلا علائم ندارن پس زیاد دنبال علائم نباشی و به خودتون هم استرس وارد نکنین بی خیال باشن انشا... همگی مامان بشین
سلام mojgan جان
تستهای حاملگی خانگی، وجود یکی از هورمونهای نشانگر حاملگی به نام "گونادوتروپین جفتی انسان" یا hCG را در ادرار نشان می دهد. این هورمون که توسط سلولهای جفت تولید می شود، ابتدا هنگامی که تخمکِ بارور شده، در رحم جای می گیرد (تقریبا شش روز پس از حامله شدن)، در جریان خون شما وارد می شود. سپس میزان هورمون hCG در طی هفته های بعدی در بدن به سرعت افزایش پیدا کرده و مقدار آن هر دو روز دو برابر می شود. 14 روز پس از حاملگی (یعنی تقریبا همان زمانی که شما انتظار دارید پریود بعدی شروع شود)، برخی از تستهای حاملگی ممکن است بتوانند این هورمون را در ادرار شما تشخیص داده و نتیجه مثبت برای حاملگی را اعلام کنند. اما بر خلاف ادعاهای تهیه کنندگان آنها، این تستها غالبا آنقدر دقیق نیستند که بتوانند حاملگی را در این مرحله تشخیص دهند. در واقع، اگر یک هفته دیگر هم (پس از زمانی که انتظار داشته اید پریود بعدی آغاز شود) صبر کنید، می توانید امید داشته باشید که نتیجه دقیق تری از این تستها به دست آورید.
سلام دوستا جونم من تاز فهمیدم که باردار شدم اومدم تجربیاتم رو بگم شاید کمک کنه

من 7 ماه اقدام کردم تو ماه 7 جواب گرفتم خدارو شکر

من سه روز بعداز اینکه پری عقب افتاد بی بی چک گذاشتم مثبت شد با یه خط کمرنگ بعد از 4 تا بی بی مثبت رفتم آزدادم 6 روز بعد از پری بتا 200 بود

روزهای قبل پری

گاهی سردم میشد و فشارم می اومد پایین و شدیدا احساس گرسنگی می کردم

سرگیجه هم داشتم کم و بیش

میل جنسیم هم تا حدی زیاد شده بود درست مثل زمان پری که فکر می کردم دارم پری میشم

من دو ماه کلومیفن خوردم ماه بعدش جواب گرفتم یعنی ماه سوم که نخوردم جواب گرفتم

*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
سلام بچه ها من امروز روز 24 پریمه و این ماه لتروزول و آمپول hcg,hmg زدم الان 3 روزه که دمای بدنم خیلی بالا رفته صورتم خیلی داغ میشه بطوریکه روش یخ میذارم و بدنم هم گاهی لرز میگیرم گاهی تب به نظرتون بالا رفتن دمای بدن میتونه از علائم بارداری باشه؟
سلام بچه ها من یک ساعته دارم نظرات همه رو میخونم ، بعضی هاش باعث میشه به باردار بودنم امیدوار بشم وبعضی آدم رو نومید میکنند. من قاعد گیم نامنظمه ، ماه پیش 36 روز و ماه قبلش 40 روز طول کشیده ، الان بعضی علائم بارداری مثل تهوع ، ولی کم ، تیر کشیدن پهلوها ، ترشح زیاد، دارم ، ولی گاه و بی گاه . الان روز 34 هستم ولی فعلا ً پریود نشدم ، بی بی منفی شده ، آز خون هم روز 28 منفی بوده ، فعلا ً در بلا تکلیفی سیر میکنم ، امیدوام همه بتونیم آنچه حق برایمان مصلحت میداند با آرامش بپذیریم.
سلام.مارال جون منم دقیقا اینجوریم.نا امید و امیدوار.پریهان هم نامنظم.منتها این ماه دکتر با سونویی که کرد گفت سر موقع پریود میشی اگه باردار نشدی.چون یه تخمک با اندازه خوب داشتم.الن 23 پزی هستم ونمیدونیم چی میشه.منم حالتایی که گفتیو دارم حالایا تلقینه یا مال پری هست یا در بهترین حالت مال نی نیه.برات دعا میکنم .
شیوا جون میتونه از بارداری باشه انشااله که مال شما این باشه.
سلام دوستان یک سوال دارم. همه کسانی که حامله هستن قبل از پری درد سینه دارند؟ آخه من تو گوگل سرچ کردم نوشته بود 3 هفته بعد از لقاح درد سینه ممکن شروع بشه. واقعا چه جوریه"؟؟؟؟؟؟؟؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
2706