2726
عنوان

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| مشاهده متن کامل بحث + 375891 بازدید | 318 پست
نازی جون ...ممنون از تجربه ای که گذاشتی...واقعن که ارامش و نداشتن استرس کلید اصلی مشکلمون هست

ولی بازم سخته که با استرس مبارزه کرد..من که راهشو بلد نیستم ولی توکلم به خداست

نازی جون..میشه لطفن اشتباه تایپیتو اصلاح کنی.........اخه خوندنش مشقت باره.....هههههههه
سلام آسایش جون

ممنون عزیزم ............منم مامانم از فردا تا عاشورا صبحها روضه داره منم برات دعا میکنم گلم.....

منم فقط شبها هستم ایشالاه که هر چه زودتر همه به حاجتشون برسن............

التماس دعا..................

منتظرتم گلم هر وقت تونستی بیا تو کلوپم عزیزم....
امیرعلی نور چشم مامان
ملیکا عشق مامان

Lilypie First Birthday tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آسایش جون راهش اینه که درست مثل زمانی که دستت یا بدنت کثیف می شه سریع تمیزش می کنی و یا از آلودگی دوری می کنی مراقب فکرتم باشی و هر وقت افکاری که باعث می شن دچار استرس بشی و فکرت رو در گیر می کنن میان سراغت با یه فکر خوب و یا یه جمله یا ذکر که همیشه برات آرامش به همراه داره سریع دورش کنی و بهش اجازه ینفوذ ندی
دنیا جوون

ممنون عزیزم........منم سعیمو میکنم............

دختر عمه من تو المان زندگی می کنه و تقریبن مشکل منو داشت
دکترش ازش خواسته بود یه سال سر کار نره و با استرس مبارزه کنه
دختر عمم یه سال نرفت سر کار تا از استرس محیط کار دور باشه
الحمد لله الان یه پسر یک ساله داره

واقعن استرس کشی راه کار همه ماست
2728
سلام دوستان جهت اطلاع چون قول داده بودم بیام وخبربدم دیروز عمل کردم و بهم گفتن فردا برات چهارتا نینی انتقال میدن التماس دعا دارم انشااله قول میدم اگه جوابم مثبت شد بیام و به همه خبرش رو بدم بوس
سلام بچه ها من ستاره هستم
من 12 روز پیش انتقال جنین داشتم دیروز لکه بینی داشتم و دل درد شدیدی هم دارم و نگرانم هرکی نتیجه گرفته من را راهنمایی کند. بهترین روز برای تست بارداری چه موقعی است؟
فکر نکنم . اما مدام آب جوش بخور که سرفه ات کمتر شه . دونه ی به و نشاسته تو آب داغ هم خیلی میتونه کمکت کنه.
منم باید میکرو کنم . فکر کنم انتقالم اوایل دی ماه باشه .
نیلو جون بیاو بگو جوابت چی شد .
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
سلام . من شش بار آی یو ای کردم بی نتیجه بود. خودم مشکلی ندارم و شوهرم واریکوسل داشت و یکبار عمل کرد. تعداد اسپرم اکتیو جهت باروری بعد از شستشوی اسپرم برای آی یو آی 50 % شد. ولی با تمام امیدواری که دکترم نشون می داد هر شش بار بی نتیجه بود. حالا نظرش اینه که برم آی وی اف کنم. هفته دیگه مرکز رویان تهران فقط گرفتم ببینم نظر دکترهای اونجا چیه . از کسانی که می تونن در این زمینه کمکم کنن راهنمایی می خوام. چون نمی دونم چه بلایی قراره سرم بیاد . لطفاً بهم بگید می تونه نتیجه ای داشته باشه یا نه؟ ممنونم
2706