2726
عنوان

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| مشاهده متن کامل بحث + 375886 بازدید | 318 پست
سلام الی جون متاسفم امیدوارم دفعه بعد نتیجه بگیری پشتکار الناز رو دیدی 6 بار میکرو کرده بود تا الان ازش مثبت شد والله من خودم هم موندم خودم رو واسه پری اماده کردم به همه هم گفتم که پریود شدم ولی همچنان ترشحات قهوه ای خیلی کم دارم البته گفتم من همیشه قبل از پری اینجوری میشم فقط این سری نمیدونم چرا ایقدر زود شروع شد ( 10 انتقال ) آز من پس فرداست ولی منتظرم ساعت 8 بشه برم بی بی چک بگیرم دیگه خسته شدم یا رومی روم یا زنگی زنگ اومدم خبر میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماناشاد جون نباید بدون اینکه آزمایش بدی قرص و شیاف رو قطع کنی در ضمن منفی بی بی چک ارزش نداره واگه اینقدر روحیت خرابه بهتره چنذ ماه صبر کنی و سعی کنی روحیت رو بالا ببری بعد اقدام کنی انشا... با امید به خدا نتیجه می گیری
2728
دوست جونیا استفاده از بی بی چک اصلا خوب نیست چون اگه منفی بشه باعث بروز استرس می شه و استرس می تونه باعث پس زدن جنین بشه در ضمن حتی مثبتشم ارزش نداره چون ممکنه دلیل مثبت شدن تزریق هاش سی جی باشه نه بارداری چرا بی جهت خودتونو دچار استرس می کنین بهترین کار اینه که آدم سعی کنه تا روز آزمایش روال عادی زندگی طی بشه چون حتی گاهی اوقات آزمایش اول منفی می شه ولی دومی مثبته
من دیروز مطب معینی بودم یک خانمی که با من انتقال داشت امده بود گفت بار اول از داده منفی شده عددش 3 بوده گفتن منفی ولی داروهاش رو قطع نکرده 2 روز بعد ازش شده 20 ودیروز شده بود 400 بعد از 2 روز.ترو خدا شما هم با اولین ازمایش زود داروهاتون رو قطع نکنید . من این کار رو کردم پشیمونم.
سلام الی جونم خوبی گلم عذاب وجدان نگیر توکل و امیدت به خدا باشه این ماه وقت اومدن نی نیت تو دلت نبوده هنوز نوبتش نشده به خودت هم فشار روحی نیار جز اینکه خودت رو داغون کنی چیز دیگه ای در پی نداره .

من بار اول و اخرم بود میکرو کردم گفته بودم من ی فرشته 6 ساله دارم به خاطر همین شاید دیگه دنبالش نرم نمیدونم تا قسمت چی باشه و خدا چی بخواد در ضمن الناز هم فکر کنم تو فراخوان منتظران فرشته بود اگه اشتباه نکنم
سلام به همه دوستان عزیز
الی جون متاسفم و سم عزیز برای توهم همینطور سیما جون اشکال نداره من که خودم رو جمع وجور کردم دارم قرص ال دی میخورم ان شااله که خدا کمک کنه این بار پنج و شش تا جنین بذارم حداقل یکی برام بمونه

دوستون دارم وازاین که یادم میکنید ممنون وقتی جواب گرفتم میام و براتون پیام شادی میذارم دوستون دارم بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
سیما جان شاید ول کنی خود به خود حامله بشی خیلی ها بعد از ای وی اف حامله شدن. ماناشاد عزیزم امیدوارم این دفعه موفق بشی برات دعا میکنم اگر قابل باشم. من این دفعه هیسترو میکنم ای وی اف میره برای بعد از عید.ترو به خدا من رو تو این روزها دعا کنید.
سلام بچه ها من تازه الان عضوشدم آی وی اف کردم و در حال گذروندن 11 روز انتقالم هستم تا حالا هر چی بی بی چک استفاده کردم منفی شده ولی توکلم به خداست امیدوارم توی این شبهای عزیز هیچکس دست خالی بر نگرده تورو خدا برام دعا کنید دوشنبه میرم آز خون بدم من 15 سال از زندگی مشترکم می گذره خدا به من هم عنایتی بکند انشاءاله امیدوارم همتون سلامت باشید و به آرزوی قلبیتون برسید هر کدوم می تونید راجع به جواب این بی بی چک به من کمک کنین خیلی ممنونم
سلام مربای عزیزم اصلا به بی بی چک اعتماد نکن خیلیها بودن حتی آز خون اولشون منفی بوده بعد دومی مثبت شده تازه برای بی بی چک خیلی زوده گلم مواظب خودت باش و استرس نداشته باش دیگه هم بی بی چک نگیر چون جز استرس چیز دیگه ای نداره انشالله دوشنبه با خبرهای خوب میای
سلام شما به شبهای عزیز قسمتون میدم اصلافکرای منفی نکنید خود من فکرکنم اگه بنویسم که قبلا این کارو کردم ولی بازم بخاطر شما مجددا یادوری میکنم سال 82 رفتم تهران پیش جند دکتر ولی اب صافی پاکیو ریختن رودستم سال 83رفتم یزد ای وی اف شدم منفی بود انقدر ناراحت بودم که دوست داشتم بمیرم سال 84 دوباره یزد رفتم دکتر افلاطونیان عملم کرد ولی شبی که اونجا بودم یک پرستار ارخدابیخبر که هنوزم نفرینسم میکنم منواز روتخت انداخت وجون گندس بالا نیاد سریع منو بلند کرد وکشون کشون برد روی تخت اون سالم منفی بود سال 86 رفتم تهران پیش دکتر صاحب کشاف کلینیک نوید اخه خیلی راجع بهس شنیده بودم هر ازمایش ومشاوره بالای 50هزارتومن بود که البته قریب 8میلیون خرج کردم ولی بازم منفی بود دیگه از همه چیز خسته شده بودم اینم بگم تا سری 5 منو شوهرم از خانوادمون مخفی میکردیم ولی سریع اخر به هر د.خانواذه گفتیم وراهی مشهد مقدس پیش خانم دکتر مهناز منصوری کلینتیک نوین رفتیم ای وی اف کردن 2تا فریز کردن ومادرم تاروز ازمایش تو مشهد کنارم بو خانوادمم ازم سر میزد هزینس حدود 2تومن بیشتر نسد که شکر خدا 1.7از بیمه گرفتیم به هر حال ازمایش مثبت بود وتا هنیت الان که این تایپیکو مینویسم وهرد مه ششم شدم در ضمن استراحت مطلقم مادر شوهرم واسم غذا درست میکنه در ضمن امپولم خیلی زدم قبل از عمل دورناف روزی 3تا وبعد ازعمل که تا هفته 12باید استفاده میکردم که تمامی امپولارو بجز 20روز مشهد هم خواهر شوهرم زد و هرماهم یکی دیگه از خواهر شوهرام منو به دکتر واسه چک حاملگی میبره اینو میخئام بگم اولا چیزی رو از کسی مخفی نکنید شاید اگه سری اول ما مخفی نمیکردیم تا حالا خدا چند بچه دیگه هم داده بود اینو نوشتم که بگم مایوس نشید خود خدا کمک میکنه شما اگه جای من بودید چکار میکردید
الا بذکرالله تطمئن القلوب
در ضمن اینم بگم بیاین خودمونو گول نزنیم نگیم معجزه میشه ماه شماری هم نکنیم همش استرس استرس که اخر ماه چی میشه درسته زمانی معجزه میشه که ماهم دنبالش باشیم بادستان توانای دکترها وبااراده من و شما ها و ازهمه مهمتر معشیت الهی معجزه انجام میشه پس از همین فردا به فکر رفتن یک دکتر خوب برید همین خانم منصوری میتونین ازش وقت بگیرین یادکتر هایی که خودتون قبولشون دارین بهر حال نذارین سن بالا بره ببخشید مثل اینکه خیلی پرحرفی کردم امیدوارو در این شبای محرم خدا مراد هرچه مرادمند ودل سوخته هس بده شماهم برای سالم بدتیا اوردن کوچولوم دعاکنید انشاالله همه به مراد دلشون برسن شب خوش
الا بذکرالله تطمئن القلوب
2706