2726
عنوان

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| مشاهده متن کامل بحث + 375897 بازدید | 318 پست
ماناشاد عزیزم امیدوارم این ماه حتما بگیره ایشالله به حق این ماه های عزیز که پیش روست حتما همه مامان بشیم.
لیلا جونم چه خوب که اینجا اومدی من اون طرف هم که سوال کرده بودی جواب دادم.عزیزم من لکه بینی نداشتم فقط همون شب اول یه لک کوچولو دیدم. خیلی از دوستانی که مامان شدن حتی دوقلو اصلا لک هم ندیدن.بدن هرکس یه جور جواب می ده گلم.ایشالله که همه مامان می شیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همگی منم چند ماه پیش عضو شدم وسایت رومرور میکردم وافسوس میخوردم اخه من 8سال باردار نشدم وگفته بودم اگه باردار شدم بیام توی سایت وکمکتون کنم من 5سال پیش یزد پیش دکتر افلاطونیا وکریم زاده میبدی رفتم بار اول 2مرتبه سال 84 باردوم که در حقیقت مرحله سوم بود سال 85 ولی نتیجه ای نگرفتم سال 87رفتم تهران کلینیک نوید ازمایشات جور واجوری کردن که خدا ازسون نگذره که بعدم فهمیدم اصلا نیازی نبود و8میلیون تومن که قرض و قوله کرده بودیم هیچی شد تا بالخره تابستون امسال مشهد کلینیک نوین پیش دکتر مهناز منصوری رفتم که بعداز ازمایش وسونوگرافی عمل ای وی اف کردن وشکر خدا الام ماه پنجمه وخدا روشکر میکنم که نیجه گرفتم حالا اکه کسی تایپیکم خونده وامیدوار شده بهش کمک کنم در خدمتم
الا بذکرالله تطمئن القلوب
2728
سلام ماناشاد جون خوبی نفوذ بد نزن زود گرفتی شاید هنوز نشون نمیده انشالله که مثبته هر چند که فکر کنم تو هم مثل من عجولی و طاقت نیاوردی البته این رو هم بگم هر تقدیر باشه همون میشه و ما هم مجبوریم سر تعظیم فرود بیاریم و امید داشته باشیم که حتما فردایی خواهد امد که ما منتظرشیم گلم ناامید نشو حتما نتیجه میگیری ولی بهتر نیست یک ماهی به خودت و جسمت و روحت و جیب شوشوی عزیزت استراحت بدهی تا همه چی با ی انگیزه و فکر راحتتر شروع بشه البته به عنوان خواهر کوچکتر میگم هر چند بیمارستان من اصلا دو تا عمل رو پشت سر هم انجام نمیده ولی باز هم مثل همیشه برات ارزوی بهترینها رو دارم ترو خدا اگه زبونم لاااااااااااال جوابت منفی بود اعصابت رو خرد نکن هر چند سخته ولی راضی باش به رضای خدا ببین صلاحت و وققت کی هستش که ما بی خبریم به اندازه کافی داروها داغونمون میکنه خودمون هم کمکش نکنیم ولی من باز هم منتظر جواب ازمایشت هستم مواظب خودت باش خداحافظ
شیرین گلی سلام خوبی اوضاع احوالت چطوره من ی خورده ترشح دارم تو چی؟ الان داری استراحت کامل میکنی یا مثل من هر از گاهی شیطنت میکنی و راه میری . امروز مامانم و خواهرم و خواهر کوچیکه که تو ذلش نی نی داره همه بسیج شده بودند خونه من رو تمییز کنن به من هم اجازه هیچ کاری رو ندانند ففط گفتند تو استراحت کن اونها لطف دارن ولی همین لطفشون ادم رو معذب میکنه همش پیش خودم میگم اگر جواب نده اگر منفی بشه اونوقت ادم خجالت میکشه بهشون میگم بذارید کارهام رو خودم بکنم که اگه خدای ناکرده جوابم منفی شد تو ذوق خودم و شماها نخوره ولی باز هم کار خودشون رو میکنند امیدورام به این اروزهای عزیز همه حاجت روا بشن ما هم توشون امییییییییییییییین

سلام به سیمای عزیزم . می دونم چی می گی منم موقعیت تو رو دارم...ایشالله که جواب می گیریم و اول دلمون شاد می شه بعدش رو سفید از آب در می آیم.هههههههههههههه..شوخی کردم عزیزم هر چی خیره همون می شه و ما فقط باید با امید و انرژی مثبت منتظر خبرای خوب باشیم...
نازی عزیزم مرسی که اومدی و به ما امید دادی ایشالله که خودت و نی نی عزیزت سلامت و تندرست باشید.
من قبلا تو تایپیک کتی باهات آشنا شده بودم. خوشحالم که اینجا هم می آی.

لیلا جون روز هفت هنوز خیلی زوده لک لانه گزینی معمولا در پایان هفته ی3 یا اوایل 4 اتفاق میفته و در مورد تمام بارداریها می تو نه باشه ولی مال بعضیا اونقدر کمه کهمتوجه نمی شن و حداقل از 10 روز بعد از اتقال باید باشه
ماناشاد جون بهتره حداقل دو ماه استراحت کنی اینطوری نتیجه بهتر می شه
ماناشاد جان سعی کن تا زمانیکه هر 2 آزمایش رو ندادی نا امید نشی چون خیلیها حتی با وجود منفی بودن آزمایش اول آزمایش بعدی مثبت می شه.

سلام ماناشاد، عزیزم تو رو خدا ناراحت نباش سعی کن امید داشته باشی خدا بزرگه امیدوار باش و روحیه داشته باش. میدونی که نباید ناامید باشی و استرس داشته باشی. انشاا.. که خدا کمکت می کنه. امیدوارم که به زودی با خبرای خوب بیای. منتظریم
سلام بچه ها کسی از ماناشاد دیگه خبر نداره ؟ راستی اتی رو میدونم منفی شد الی چطور از اونهم بی خبریم ؟ خدا هفته دیگه ما رو به خیر کنه کاش بخاطر خودشون و بقیه هم شده رزیتا و شیرین با خبر خوب بیاین لااقل به بقیه روحیه بدن من که دلم به شماها خیلی روشنه انشالله عمر این چند روز هم زودتر کم یشه
سلام سیما جونم خوبی عزیزم . دیدم که تو تایپیک ماناشاد عزیز پست گذاشتی چقدر هم قشنگ گذاشتی عزیزم..دوست خوبم بیا همچنان با روحیه و امید به پیشواز روزهای آزمایش بریم. از همه مون جلوتر سم هستش که شنبه آزمایش داره. برای او و همه مون دعا کنیم...

دوستان خوبم من قرص وشیافمو کنار گذاشتم ببینم که پری میاد یا نه که برم پیش دکتر البته من عمل اول رو شهریور انجام دادم و انتقال رو آبان به همین دلیل اگه این ماه برم تازه دوباره قرص ال دی میده بعد ماه دیگه داروها شروع میشه پس وسطش زمان هم میخوره اینقدر کمرم درد میکنه که نشستن برام سخته البته دکتر گفت برو یه ازمایش دیگه هم بده ولی من حوصله نداشتم چون بی بی چکم منفی شداونم بعد بیست روز خوب معلومه خون هم منفی میشه پس نرفتم اگه تا پانزده روز دیگه پری نیومد میرم آزمایش میدم که اینها همش خواب وخیال هست کاش وقتم رو کمتر تلف کنه که زودتر به درمانم برسم آخه قراره که بیستم ماه دیگه تاریخ مکه رفتنم مشخص بشه میخواستم بدونم آیا نتیجه میگیرم یا نه که یه تا ریخ درست انتخاب کنم ولی انگار برنامه من نامشخصه چون با این عقب افتاده پری کارم من هم عقب میوفته به ناچار تاریخ رو حج زیارت مشخص میکنه یا میشه برم یا نمیشه اگه حامله شدم تاریخش رو میذارم بعد حاملگی اگر هم که همون تاریخ که مشخص کردن میرم
تراخدا از نتیجه کارتون باخبرمون کنید منتظریم انشااله که مثبت بشید ودلتون شاد بشه که لیاقتش رو دارید
2706