2733
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 461387 بازدید | 549 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه روزهای اولی باشه که تخمک بارور شده و هورمون hcgتازه وارده ادرار شده باشه اول خطه کنترل ضاهر میشه و بعد خطه تست در روزهای اول ممکنه خطه تست طول بکشه تا ظاهر بشه و بعدش کمرنگ هم باشه
2731
2738
سلام دوست جونا خوبین؟من این ماهه سومه که برابارداری اقدام کردم ....من هیچ موقع دم پرید علامتی نداشتم اما این 2 ماهه گذشته دم پرید کلی علامت داشتم وهمش میگفتم باردارم و نبودم حتی ماهه اول بی بی چکم هم مثبت شد ولی از خونم منفب بود و باردار نبودم ..این ماه ماهه سوم اقدامم میشه دیگه زدم به بی خیالی مثلا...و الان شب 28 پری هستم و من قبل از اقدام همیشه 28 روزه پری میشدم اما این 2ماهه اخیر 29 روزه پری شدم و احتمالا این ماه هم 29 روزه میشم و شایدم نشم ..این ماه حالتم با ماههای پیش متفاوته ...این ماه من الان 3 شبه که تکرر ادرار دارم یعنی شبا 5 الی 6 بار میرم دستشویی...حالا نمیدونم چی میشه...مامان میشم یا پری؟ولی اینا رو گفتم که دوستان بدونن با علایم خودشونو سرگرم نکنن و بی خیال این موضوع باشن.........ایشالا خبر بارداری همه دوستانمو اینجا ببینم
2706