2410
2553
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460168 بازدید | 549 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام سمی جون ،باران عزیزو مهربان خانم امیدوارم همگی به زودی مامان بشیم ولی با دو سه مرتبه اقدام کردن نباید اینقدر بی تاب بشوید به خدا توکل کنید خدا به همه ی ما کمک می کنه ان شا...
فرشته جون تا هفته ی 6 بعد از بارداری کسی حالت تهوع نمی گیره و نبض تخمک لقاح یافته حس نمیشه از نشانه های بارداری یکی میتونه لک بینی لانه گذاری باشه که معمولا از روز 9تا 11لقاح دیده بشه که ناشی از چسبیدن تخمک به رحم است بعد در روزهای 24به بعد پری تکرر ادرار و بهترین نشونه عقب افتادن پریوده پس حساسیت را توی پیدا کردن رد پایی از بارداری کنار بگذار انشا... به نتیجه میرسی
سلام بچه ها من هم تازه اقدام کردم و 10 روز مونده تا موعد پری ،علائم خاصی هم ندارم اما گاهی اوقات زیر دلم دردر می گیره ....نمیدونم شاید هم تلقین باشه.
در ضمن من پریودم همیشه زودتر از موعد بوده مثلا اگه قرار بوده که 7 مهر پری شم 4 مهر میشم کسی از شماها هست که اینطوری باشه؟ ممنون میشم از جوابتون
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
2714
سلام الهه جون شماهم تازه اقدام کردی؟
پری هات مثل منه؟
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
خاله الههههههههههههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706