2410
2553
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460186 بازدید | 549 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من تازه ثبت نام کردم من چند روز پیش نزدیکی داشتم ولی نمی دونم این ماه پریود میشم چون رفتم دکتر گفته یه تخمدانم کوچکتر حالا نمی دونم حامله میشم یا نه ؟ آیا کسی مثل من بوده ؟
سلام دوستای گلم.من 2 روز به پریم مونده.زیر دلم درد نمیکنه و هیچ علائمی از پریود ندارم.توی چند ماه گذشته چند روز مونده به پریود از درد دیوانه میشدم.ولی تکرر ادرار دارم.ترشح ندارم و پشت کمرم به شدت تیر میکشه و درد داره و یه احساس ضعف خیلی شدید ته دلم دارم.انگار هرچی غذا میخورم بدتره.ممکنه که من باردار باشم؟
2456
2714
سلام من از اولین باری که پریوید شما همیشه پریودم نامرتب بود گاهی دو سه ماه یه بارم نمیشدم گاهی ماهی دو بار از همون اول به شوهرم گفته بودم که ممکنه هیچ وقت حامله نشم نزدیک 9 ماهه ازدواج کردم تا دو ماه پیش که همه علایم بارداری رو داشتم از بی بی چک استفاده کردم ولی منفی بود و برای اولین بار دقیقا سر وقت پریود شدم ماه قبل باز همه علایم رو داشتم سرگیجه حالت تهوع سوزش معده خواب الودگی باز از بی بی چک استفاده کردم اونم دو بار هر دو دفعه مثبت بود 4 روزه پریودم عقب افتاده ولی اون یه چیز عادیه ازمایش دادم ولی هنوز جوابشو نگرفتم نمیدونم واقعا بچه دارم یا نه
یاس عزیز بی بی چک وقتی جوابش مثبت است بیشتر میشه بهش اطمینان کرد تامنفی آن . از ته دل امیدوارم مامان شده باشی از طرفی تو هم می گی که 4 روز عفب انداختی اگه تافردا نشدی میتونی آز مایش خون بدی مشخص میشه توهم برای من دعا کن
2706