2410
2553
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460176 بازدید | 549 پست
شمیم جان من شنیدم اونایی که کلومیفن مصرف میکنن باید وقتی فولیکول به قطر 18 م م رسید که معمولا روز 14 سیکله آمپولhcg بزنن وگرنه تخمک آزاد نمیشه شماهم همین کاررومیکنین؟ ممکنه کسی ترشحاتش زیاد بشه و درد میانه هم داشته باشه اما فولیکول پاره نشه و تخمک آزاد نشه؟
شمیم جان من آزمایش تیروئید و آزمایشات هورمونی را دادم همه نرمال بودند شما از کجا فهمیدین تنبلی تخمدان دارید از آزمایش؟ قبل از اینکه کلومیفن بخورین باز هم ترشحات و نشانه های تخمکگذاری را داشتید ؟ میخوام بدونم ترشحات و ... نشانه تخمکگذاریه یا ممکنه باشه و تخمک آزاد نشه آخه من شنیدم ممکنه این حالت ها باشه فولیکول هم رشد کنه اما نتونه تخمک آزاد کنه و قبل از اینکه پاره بشه تحلیل بره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من تازه وارد این سایت شدم منم 44روز ازپرییم گذشته دوروز دیگه باید آزمایش بدم بی بی چکم - بود سمت چپ تخمدانم اگه فعالیتم شدید باشه تیر میکشه درد کمر وشکم دارم ترشحاتم زیاد بود ولی الان کم شده اشتهام باز شده ب نظرتون من حامله ؟دعاکنید باشم
2456
2714
بچه ها جونم من قبل از اینکه باردار بشم همش دنبال علائم بودم و هی توی نت می گشتم ببینم علائم بارداری چیه ولی عزیزان علائم آدما با هم فرق داره و هیچکس مثل هم نیستن من خدوم هیچ علائمی جز درد تخمدان و یه کمی هم گاهی وقتا یه دل آشوبه داشتم همین و دیگه هیچ علائمی نداشتم حتی همین الانم ندارم ولی الان یه کمی سینه ها درد می کنه استرس نداشته باشین و همه چیز و بسپارین دست خدا خودش درست می کنه زمانش که برسه همتون نی نی های خوشکلتونو تو بغل می گیرین مطمئن باشین
2706