2726
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460787 بازدید | 549 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم روز6 انتقالمه سینه هام سنگینویه کم درد میکنه وقتی میخوابم پاهام ضعف میره منم دعا کنیدبار 4 ای وی افمه یه حاملگی داشتم هقته 12توشکمم مرد بیایدباهم باشیم تا زودبگزره
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
2728
نکیساجون منم حالتام شبیه شماس از بعد اقدام تا چند روز دردی شبیه پریود داشتم انگار میخوام پریود شم الانم اکثرا زیر دلم درد میکنه شما باردار شدی ایشالله؟! من یکم هم نگرانم میترسم خطرناک باشه! بچه ها کسی تجربه مشابه ما داشته؟!
سلام دوستان من این ماه فقط لتروزول مصرف کردم و امروز موعد پریم بود ،نه از پری خبریه نه از علائم قبل پری، همیشه، چندروز قبل پری سینه هام دردناک میشود اما این ماه... به نظرتون چرا این ماه اینطوری شده؟
بجه ها من ما بیش عکس رنکی رحم انداختم این ماه روز 20 بری دو تا لکه کوجولو قرمز تیره دیدم الان روز 27.یه بار روز 22 بری بی بی جک منفی شد به نظرتون اون لکه لکه لانه کزینی بوده ?
سلام دوست جونا .3 ساله ازدواج کردم اردیبهشت و خرداد اقدام کردم ولی فقط عادتم عقب میوفتاد بعدش دکتر رفتم دکتر پاپ اسمیر و یه ازمایش کلی گرفت گفت همچی نرماله. اسیدفولبک و ویتامین داد مصرف کردم و گفت از مهر اقدام کن این ماه 3بار نزدیکی داشتم و چندروزه تکرر ادرار و نفخ شکمی دارم دهنم هم ترش میشه . 7روز دیگه موعد پریودمه واسم دعا کنید شوهرم خیلی نی نی دوس داره
خدایا از منو فرزندم حفاظت کن کسه بیکسان تویی
حناس جان زمانی را که دوره پریود بعدی شما آغاز می شود، در نظر بگیرید. سپس 12 تا 16 روز از آن کم کنید. این چند روز، همان محدوده زمانی است که احتمال تخمک گذاری شما در آن بسیار زیاد است. برای خانمهایی که یک دوره کامل آنها 28 روز طول می کشد، چهاردهمین روز، روز تخمک گذاری است. برای استفاده از این روش، شما باید بدانید که دوره کامل شما معمول چند روز طول می کشد.
خدایا از منو فرزندم حفاظت کن کسه بیکسان تویی
سلام من 24سالم هست امروزروز22ازپریودم هست فقط دردشکم دارم احساس میکنم دارم پریودمیشم ولی خبری نیست روزهشتم بعدازقاعدگی نزدیکی داشتم ولی ازکاندم استفاده کردیم باراول هم انزال فقط بیرون بوده احتمال هست که دستش به اب منی اغشته بوده داخل کرده ولی دست کاملا خشک بوده
سلام دوستان منم تازه اومدم این ماه تازه اقدام کردم واسه نی نی دار شدن 32سالمه 4 روز دیگه تا پریودم مونده انگار یه علایم خاصی دارم شایدم تلقینه نمیدونم.از 2 هفته پیش زیر دلم و تخمدونام خیلی تیر میکشه اما علایم پر رو دارم ممکنه با این علایم باردار بود؟؟؟
2706