2737
2734
عنوان

علایم بارداری قبل از موعد پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 460919 بازدید | 549 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی منم امروز آزم + شد علائمم هم تنگی نفس تپش قلب یزر دلم مثل نبض میزد هر از گاهی دست و پاهام هم هراز گاهی درد میگرفت و خوب میشد خوابم هم کم شده .انشاله روزی همتون باشه به حق همین ماه عزیز . یاس جون خیلی زوده میری ناراحت میشی ها صبر کن چندروز دیگه برئ من 29 پری آزم مثبت شد ولی از 26 با بیبی چک خط خیلی خیلی کمرنگ افتاد
2731
سلام من 27 سالمه تقریبا 7 سال جلوگیری کردیم من مشکل تخمدان های پلی کیستیک هم دارم که الان یک 3-4 ماهی هست با قرص متفورمین وضع پریودهام مرتب شده این اولین ماهی هست که اقدام کردم برای بارداری اما من خیلی عجولم چون خیلی تنهام دلم می خواد زود تر مامان بشم امروز 21 پردویم هست جواب تست baby check هم منفی بود نگرانم برام دعا کنین زودتر مامان شم امیدوارم همه زودتر به آرزوشون یعنی یه نی نی سالم برسن به امید خدایی مهربون
در ضمن اگه کسی توصیه ای داره که به من کمک کنه خوشحال می شم
سلام خانوما من تازه عضو این سایت شدم من دوره پریودم 35 روزه است امروز 35 روز تمام علامتهای پریود دارم دیروز بی بی چک خریدم یک خط پررنگ افتاد شب رفتم نگاه کردم دیدم خط کمررنگ تا پائین افتاده آیا حامله ام ؟دلم خیلی ضعف میره
سلام من 26 سامه تازه امروز عضو این سایت شدم اما چندوقته میام و مطالب رو می خونم من این ماه برای اولین بار کلومیفن خوردم می خواستم از کساییکه قبلاً استفاده کردن سوال کنم این قرص پریودرو به تاخیر میاندازه ؟
2738
سلام من عضو جدید سایتم
6 فروردین پریود شدم و روز 18 و 19 فروردین اقدام کردیم حالا از شب 20 فروردین زیر دلم درد میکنه و احساس درد پریودی دارم. کمرم هم درد میکنه...امکانش هست به این سرعت علائم بارداری خودش رو نشون بده؟
سلام منم روز 21 پری است.پاهام درد میکنه.گاهی وقتها گر میگیرم.دلم ضعف میره.دلم یکم درد میکنه.یعنی حامله هستم؟
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟ خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند . . .
سلام خانوما دیروز رفتم آز خون دادم منفی بود اعصابم بهم ریخت دکتر گفت روز سوم پری باید برم آز خون بدم شو شو باید آز بده آخه میدونید ما تو یه ماه 4 با نزدیکی داشتیم چکار کنم شو شو رغبت بیشتری به نزدیکی داشته باشه
2706