2703
2553
دوستان اگه راهنماییم کنید ممنون میشم؛نمیدونم یک ماما هم میتونه مثل یک متخصص زنان تو دوران بارداری به آدم کمک کنه یا نه؟
***حسبی الله و نعم الوکیل ***

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سحر جان اگر مام خوب هم باشه نسخه های که ماما مینویسه هیچ جا نه دارو خانه نه سونوگرافی و نه آزمایشگاه روی بیمه قبولش ندارن و برات آزاد حساب میکنن
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
آره چون لیسانسه مهرش معتبر نیست .

من خودم یه مامای خوب رو میشناختم که اولین بار رفتم پیشش اخلاقش خیلی خوب بود خیلی هم همه چیز رو توضیح میداد و برام وقت میذاشت اما نسخه هاش همه جا آزاد بود و مجبور شدم برم پیش همون متخصص که اصلا برای آدم هیچ چیز رو توضیح نمیده .چون دیگه حوصله اینکه بخوام یه بار دیگه نسخه ها رو ببرم پزشک خانواده امضا کنه و این دنگ و فنگ ها رو نداشتم
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
یکی اینکه نازبانو گفت. یکی اینکه به اندازه دکتر تخصص ندارن. مثلا من خودم برای زایمانم مامای خصوصی داشتم خیلی کارش عالی بود و باتجربه بود. اما بعد از زایمان تو دوران شیردهی برای عفونتم یه دارویی برام نوشت که تو شیردهی ممنوعه! از بین همه داروهای ضد عفونت دقیقا اونی که ضرر داشت رو برام نوشت. منم تو نت خونده بودم که ممنوعه. رفتم دکتر گفت چرا اینو برات نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟
یا یه ماما تو مرکز بهداشت اونم اشتباه زیاد داشت. دکترها هم اشتباه میکنن وای به ماماها
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706