2410
2553
هر کسی که شماره و یا آدرس مطب ایشون و داره خیلی ممنونش می شم که به من بگه خیلی برای من و مریض من مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام و تبریک سال نو به همه،
هر کسی شماره و آدرس مطب دکتر محمد غفرانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان را دارد خواهش میکنم به من بگویید . من هرچه از 118 میپرسم نه آدرس دارد و نه شماره تلفن. از بیمارستان مفید هم شماره مطبش را گرفتم(این شماره: 22220004 ) که هرچه تماس میگیرم روی پیغام گیر میرود و نمیشود آدرس مطب را بگیرم. لطفا کمکم کنید. ممنونم
2720
مطب دکتر محمد غفرانی خیابان شریعتی - بالاتر از میرداماد - روبروی پمپ بنزین داوودیه - خیابان مینا - ساختمان پزشکان - طبقه سوم وقت تلفنی نمیدهد باید حضوری بروی تا تشکیل پرونده بدهی بعد از گرفتن شماره پرونده میتوانی روزهای اول هرماه وقت تلفنی بگیری دختر من تشنج داشت با تجویز دارو برای دخترم در عرض سه ماه خوب شد آرزوی شفا برای همه کودکان این نازنینان
خدایا شکرت که لیاقت مادر بودن رو به من دادی .هانای مامان دوست دارم
2714

سلام دوستان

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان خیلی شنیدم

دخترم ارتباط چشمی نداشت خیلی نگران بودم اوتیسم نباشه که خانم دکتر بعد از معاینه و گرفتن تست  این قضیه رو رد کردند و بعد از چند جلسه بازی درمانی دخترم خیلی بهتر شده

شماره کلینیک ایشون(گیشا)

88267040

09128398588