2703
2553
عنوان

پائین بودن پلاکت خون کمک فوری

28824 بازدید | 10 پست
سلام خواهش می کنم هر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید من در هفته 25 بارداری هستم چند روز پیش آزمایشاتم نشان دادن پلاکت خونم پائینه و روی 86 البته پژشک آزمایشگاه گفته به علت چسپندگی پلاکته الان چکار کنم ؟ چه عوارضی داره ؟ راه درمان چیست ؟ کی برطرف می شه ؟ برای نی نی خطر داره یا نه ؟ خواهش می کنم کمکم کنید
تارا جان من هیچگونه دارویی مصرف نکردم وتا به حال هیچ مشکلی نداشتم اما الان خیلی نگرانم واسترس دارم اخه دکترها گفتن خیلی خطر ناکه وباید برم پیش فوق تخصص خون خواهش میکنم کمکم کنید وهر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تارا جان من هیچگونه دارویی مصرف نکردم وتا به حال هیچ مشکلی نداشتم اما الان خیلی نگرانم واسترس دارم اخه دکترها گفتن خیلی خطر ناکه وباید برم پیش فوق تخصص خون خواهش میکنم کمکم کنید وهر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید
2456
سلام خانومای گل ببخشید که دیر اومدم اخه این یکی دو هفته همش دکتر بودم بله فرناز جون دکتر رفتم مجبور شدم برم تهران اخه من شهرستانم برام خیلی سخت بود ولی خدا رو شکر دکترا بهم گفتن هیچ مشکلی ندارم وچسپندگی پلاکته هر چند ازمایشاتم تا زیر 18بود اما گفتن چون پلاکتهام چسپیدن به هم امکان شمارش برای دستگاه وجود نداره وباید دستی بررسی بشه خلاصه اطمینان دادن کوچکترین مشکلی نیست مرسی که توجه کردین نظر شما چیه
اره سارا جون متخصص زنان بهم گفت کاهش پیش رونده پلاکت دارم وخیلی خطر ناکه چون من هر بار که ازمایش میدادم افت شدید می کرد که خوشبختانه به علت چسپندگی پلاکت بود راستی سارا جونم شما زایمان طبیعی داشتی یا سزارین من که بهم گفتن مشکلی برای سزارین ندارم شما چطور
2714
من همیشه پلاکتم کم بود شب قبل از سزارین از همیشه کمتر بود دکتر تقاضای 4 واحد پلاکت کرد ولی سر عمل آماده نشد البته اتفاق خاصی نیفتاد و2ساعت بعد از عمل بهم زدند 6 ساعت بیشتر از بقیه هم توی تختم ماندم همین فقط نگران نباش ویه بیمارستان خوب برو که امکانات داشته باشه.
سلام خانومای گل ببخشید که دیر اومدم اخه این یکی دو هفته همش دکتر بودم بله فرناز جون دکتر رفتم مجبور ...

سلام. چسبندگی پلاکت از چیه؟ بر ای منم دستگاه نمیخونه و دستی اندازه میگیرن. دکتر به شما چیزی نگفت؟ 

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️