2703
2553
من PCOD دارم.هر جا که رفتم و با پزشک صحبت کردم گفته که کنترل می شه ولی درمان نداره
موهای صورتم را هم لیزر کردم ولی بعد از 4 سال باز دارن در میان
از همه بیشتر این موها منو اذیت می کنه
می شه شما هم شرح حال از خودتون بنویسین و اگر تجربه ای دارین بگین تا همه استفاده کنن
اونهایی که باردار شدن چی کار کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا نظر بدین
عزیزم حتما باردار میشی نگران نباش،منم pcoبودم که با یه دوره درمان 5 ماهه باردار شدم اگرچه ممکنه درمانش بیشتر طول بکشه اما مطمئن باش با خونسردی به نتیجه می رسی.البته من موی زائد زیاد نداشتم روی شکمم فقط بود.خیالت راحت، مشکل نازائی نداری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه که باردار شدی تبریک
من توی مراحل اولیه هستم آزمایش و....
آزمایش همسرم خیلی خوب نیست ولی تا حالا دکتر نظرش را نداده تا جواب آزمایش من بیا
منم دارم ورزش می کنم و وزن کم می کنم
از دیشب تا حالا نگرانم
2456
من هم pcoهستم ...اصلا این بیماری نازایی حساب نمیشه ...فقط باید صبر وحوصله داشته باشی ...من موهای زائد دارم ...وتقریبا دو سال هم دوره طول کشید تا باردار شدم ...ولی خیالت راحت باشه ...دیر وزود داره ولی سوخت وسوز نداره
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
من پریودم هم نامرتب شده بود اما با وزن کم کردن تونستم مرتبش کنم ،کم کردن وزن و ورزش معجزه می کنه.اما خودتو زیاد درگیر نامرتبی پریود نکن ،درسته خیلی تاثیر داره اما قطعی نیست،خاله من سه چهار ماه یکبار پری میشد اما الان سه تابچه داره،pcoتوی خاله ها ومادر من بوده اما همه شون یه عاله بچه دارن.ازت خواهش می کنم اشتباهی که من کردم رو تکرار نکن بی خیال باش و خودتو عذاب نده.زود زود مامان میشی و به نگرانی هات می خندی!
2714
سلام به همگی !!! عزیزای دل یه راهنمایی دوستانه براتون دارم یکی از اشناهامون توی انگلیس فوق تخصص زنان داره کارش حرف نداره ما بهش میگیم دکتر مهتاب دیروز خونه ما بود تازه اومده ایران باز میخاد بره من ازش در مورد تنبلی تخمدان پرسیدم می دونین چی گفت
گفت در تنبلی تخمدان اگه چاق هستن باید لاغر کنن اگه لاغرن با ید سوخت وساز بدن بالا بره تا سموم دفع بشه میگفت کلومیفن ضررش بیشتره لترازول رو تایید کرد اما کلو میفن رو نه
گفت باید در تنبلی تخمدان به بدن شوک وارد کرد با ورزش خودش میگفت من بیشتر بیمارام که تنبلی دارن رو با ورزش وتغذیه درمان کردم 90 درصد هو جواب گرفتن

نرکس گلی
*کاربر تایید شده*

فقط گفت ورزش ورزش ورزش همه جواب میگیرن میگفت تو ایران بیشتر دکترا به فکر جیبشون هستن و همش دارو تجویز میکنن چون با دارو فقط 5 درصد جواب میگیرن بچه ها اون میگفت برنج و نان رو از تغذیتون کم کنید به 6 ماه نرسیده بار دارید

فقط گفت ورزش ورزش ورزش همه جواب میگیرن میگفت تو ایران بیشتر دکترا به فکر جیبشون هستن و همش دارو تجویز میکنن چون با دارو فقط 5 درصد جواب میگیرن بچه ها اون میگفت برنج و نان رو از تغذیتون کم کنید به 6 ماه نرسیده بار دارید

ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!