2410
2553
من تهدید به زایمان زود رس هستم و هفته بیست و دو هستم میخواستم بپرسم میشه تو این هفته آمپولو بزنم کسی بوده تو این هفته امپول رو زده باشه موعد دکترم دو روز دیگه است که ازش بپرسم
خانومی
معمولا آمپول کامل شدن ریه ی جنین( دگزامتازون) رو 2 ، 3 روز مونده به زایمان میزنن که موقعی که بچه به دنیا میاد ریه اش کامل باشه
برای پیشگیری از نارس بودن ریه ی بچه اینکارو میکنن
کلاً امپول دگزامتازون آمپول خطرناکی نیست در دوران بارداری
من خودم چندین بار به خاطر سرماخوردگیم تو دوران بارداری زدم .دکتر میگفت هیچ مشکلی نداره
بازم ب نظر دکتر خودت بستگی داره
ولی به نظرم تا میتونی استراحت کن هر چی سن جنینت بالاتر بره ریه اش کاملتر میشه
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام،من هفته 31 هستم تا حالا هم از ماه 6 استراحت مطلق بودم و سرکلاز کردم اما الان دوباره سرویکسم شده 27 دکتر امپول دگزامتازون داده گفت ریسک نکنم و بزنم،میشه نگرانیمو برطرف کنین!!! بنظرتون اگه این 50 روز رو تحمل کنم و تکون نخورم بازهم احتمال زایمان زودرس دارم؟
سلام دوستان عزیز من هفته ٣٣ هستم دکترم میگه چربی دور شکمم کمه و پسرمم هم وزنش ١٨٠٠ هستش که میگه اینم کمه و احتمال زایمان زودرس و یا اعلام ختم بارداری هستش خیلی نگرانم کرده فقط میگه باید به حرکات جنین توجه کنم خیلی استرس دارم کسی موضع مشابه منو تجربه کرده؟؟ توروخدا راهنمایی کنین
2706