2410
2553
خیلی خوشحالم 4روز قبل سز شدم عاشق. فرشتمم یه حسه بی نظیره واسه همه دعا میکنم دامنشون سبز شه
خدایا شکرت به خاطر دختر زییا و سالمم خدایا عاشقتم
قدم نورسیده مبارک اسمش چیه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی ، زایمانت راحت بود ؟
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2456
2714
به به به موبالکهههههههه با سلامتی ایشالله خوش قدم باشه و زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه
عسخشو بیزار بیبینم
ای جمله بیکسان عالم را کس یک جو کرمت تمام عالم را بس من بیکسم و کسی ندارم جز تو یارببببب تو بفریاد من بیکس رس
رفتی؟؟؟؟؟؟؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2706