2410
2553
عنوان

مثبت بودن آزمایش IGM

21797 بازدید | 9 پست
سلام دوستان

من قصد دارم باردار بشم اما آزمایشم IGM و Igg مثبت هست دو بار هم رفتم آزمایش هر دو بار همین بود وحالا خیلی نگرانم و نمی دونم که مشکلم چیه می خوام برم پیش دکتر محرز .اما خیلی دیر وقت می ده . کسی اطلاعات مفید داره ممنون می شم راهنماییم کنه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از اونجایی که ویروسه کار خاصی فکر نکنم بشه براش انجام داد فقط زمان میخواد تا بگذره مهم اینه که توی بارداری مبتلا نشی که جالب نیست البته اونم بستگی به سن بارداری داره کلا ویروسیه که اکثر آدما بدون اینکه متوجه بشن یه دفعه گرفتن. تصحیح میکنم کودکان سنین پیش دبستانی
قبل از آی جی ام ....چی نوشته کامل بنویس من تو آزمایشام 5 تا آی جی ام دارم. هرکدوم یه معنی میده.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
عزیزم من 3ماه پیش زایمان زودرس داشتم ونی نیم رو از دست دادم .ازمایش دادم وسی ام ویم مثبت درومد.دکتر گفت یکی از دلایل زایمان زودرست میتونه همین باشه.به من گفت از کسی که سقط داشته گرفتی.ولی پیش دکتر ومتخصص عفونی که رفتم گفت از شوهرت گرفتی واونم باید ازمایش بده وانتی بیوتیک بخوره.من دارم انتی بیوتیک میخورم.
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
تا جایی که من میدونم igg igm مربوط به انگل توکسوپلاسموز گربه است. igm بالا باشه (رنج نرمالش توی خود برگه ازمایش هست) یعنی این ویروس الان فعاله و تا برطرف شدنش نباید اصلا باردار بشی. برای خودت هیچ مشکلی نداره. بیشتر ادمایی که میگیرن خودشون نمیفهمن و خودبخود خوب میشه. اما اگه باردار باشی برای نینی خیلی خطرناکه. وقتی دوباره آز دادی مشکل حل شده بود میتونی باردار شی
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2714