2410
2553
اهان اینم بگم من5سال بود داروخانه کارمیکردم تا3ماه بعد عروسیمم رفتم امابعدش دیگه گفتم برم چیکار شوهرم داره دیگه ک کاشکی میمیردم و نمیگفتم این حرفو
چشم برگردوندم دیدم هرروز مرکز خریدیم من لباس بخر اون بخر
هرماه گوشی عوض میکردیم هرشب رستوران هرشب کلی خوراکی خرجای بیخود...........
امامن انقد خوردم وخابیدم ک هیکلم بهم ریخت دیگه نمیتونستم مث اون موقع هالباسایی ک دوس دارم بپوشم
اما در عوض حمید جاافتاده شد چاق شد و هیکلش اومد روفرم
من مجبور بودم لباسای معمولی بخرم اما اون هرروز ی بلیز ک شلوار و........
نگاه ب من و خانوادم کرد ویاد گرف چی باید بپوشه اخه خانواده خودش ازون مذهبیان ک کلا سالی ی لباس میخرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یهو دیدم همه دارن میگن حواست ب شوهرت باشه چرا ب خودت نمیرسی چقد ضایع میگردی نسبت ب شوهرت
دیگه من ضایع شدم و اون خوشتیگ و خوشگل
بعدازاونم شرو کرد ب فخرفروختن و اینک کل خاندانت روهم قد ی روز من درامد ندارن وازینجور حرفا
2456
واسه عروسی دخترخالم ی لباس خریدم700ت لباس عروس شد400ت
دهن منوصاف کرد انقد گف هی میگف لباس عروس کجا لباس زن حمید کجا
عقد داداشم همه دارن میرقصن میگم چاشوبرقصیم میگه من صب ک میرم بازار از سربازار تاته بازار جلوم خم و راست میشن اونوقت پاشم اینجا برقصم................
همش فخر فخر
الان2ماه هرروز داره ماشین خارجی میخره بهش ک میگم میگه دارم خرید و فروش میکنم
اما من همش هزارتا فکرو خیال میکنم
صبا ک بیدارمیشه بره سرکار تاساعت12 ک من بیدارشم بوی عطرش کل خونه رو بر میداره انقد میزنه
عادتم کرده هرروز باید ی تیشرت بپوشه بره سرکار
هرچقدم ک حمید خوب باشه ک ب اونم اعتمادی نیس
من خودم میبینم ک دممخترا تا ی ماشین خوب میبینن خودشون میرن جلو ک برن با یارو ی قلیون بکشن و خرجشون کنن تو دانشگا من ک اینجوری بود
محبتش ک نسبت بم کم شده بهش ک میگم میگه درگیر کارم
دیگه دارم دیونه میشم خیلی بد
بعضی وقتا ک بهش میگم میگه نکنه یادت رفته تو عقد چقد هی میگفتی پول پول
اماالان واقعا دیگه نمیخام
2714
خب این چیزی نیست که درست نشه
باهاش حرف بزن
به خودت برس
قیافه ت خیلی خیلی مهمه
بذار تحت هرشرایطی اراسته و خوش اندام باشی
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!
اخه جالب اینجاس ک بهمم گیر میده نمیذاره هر کاری کنم دوس دارم برم تیپ بزنم اما هرتیپی نمیداره
مثلا از 1مدل تیشرت 6رنگ میخره اونم رنگای پاستیلی اونوقت نمیذاره من ازین لاک پاستیلی جدیدا بزنم ب دستم
راستی اینم بگم پول نقدنمیده بهم هرچی بخام باخودش میخرم ی وقت با کسی هم برم فقط 50ت میده ک 50ت فقط پول ی ناهار 2تا خرت و پرت از دستفروشاس
2706