2410
2553
عنوان

در مورد ازمایش بعد از ای وی اف

282696 بازدید | 351 پست
سلام دوستان .من 9 روز پیش انتقال داشتم حالا 3 شنبه باید برم ازمایشگاه . امروز بی بی چک گذاشتم که منفی شد شماهایی که ایوی اف کردین کی از بیبی چک استفاده کردین یا مستقیمان رفتین ازمایشگاه منتظر جواباتون هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوگل جون خیلی وقته خبری ازت نیست. عزیزم خیلی اشتباه می کنی از بیبی چک استفاده میکنی. اول که هنوز زوده. خیلی هم نتیجه اش معتبر نیست. الکی هم به خودت استرس میدی. پس تا سه شنبه صبر کن. قبلا هم دوستی به اسم مریا بی بی چکش منفی شده ولی خوشبختانه آزش مثبت بود. لینکش رو واست میذارم خودت بخون خیالت راحت بشه. http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=61558
2456
من قرار بود یکشنبه برم آز بدم شنبه رفتم که منفی شد...ولی دو روز بعد دیگه بیبی چک گذاشتم آزمایش ندادم.آخه یکی از همین دوستای نینی سایتی که دو قلو باردار شده بود گفت من روز هشتم با بیبی چک فهمیدم مثبته! نمیدونم فقط میدونم نباید عجله کرد...و فکر میکنم جز موارد دوقلویی از روز 12 به بعد فقط میشه تشخیص داد...شمام حتما بزار روز 14 اشتباه من رو نکن...
2714
sogol235 عزیز من هم میکرو کردم . به نظرم اصلا از بی بی چک استفاده نکن و یکسره برو ازمایش خون بده. ایجوری بیشتر استرس می گیری. سه شنبه روز خوبی هست روز اقا اباالفضل العباس هست انشاا... بحق اقا که جواب مثبت می گیری. من هم روز سه سنبه بود که جواب ازم مثبت شد.
استرس نداشته باش و فقط به مثبت شدن فکر کن. توی یک تاپیک دیگه دیدم نوشتی لک بینی داری. عزیزم از شیاف پروژسترون استفاده می کنی؟ اگه نه به مشورت دکترت تین کار رو انجام بده
موفق باشی
آرزو جونم خیلی خوشحالم که مامان شدی تو تاپیکهای مختلف پیدات نکردم اگه تونستی یه شرحی از وضعیتی که داشتی رو برام بگو

نازی جون منظورت از تکرر ادرار چیه ؟ زیاد میری ادرار میکنی یا ادرارت بریده بریده میاد .
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706