2410
2553
گلنازی سلام خوبی گلم ؟

سوماتریپتان داروی روتین میگرن کلی هم عوارض داره دوزشم باید مواظب باشی کم بخوری فقط موقعی که حمله میگرنی بهت دست داد باید بخوری به من اصلا نمیساز من بجاز ریزاتریپتان با دوزهای کنترل شدع میخورم خیلی مراقب این جور داروها باش چون تنگ کننده رگهای مغزه و فشارخونو میبره بالا وقتی مصرفش میکنی حتما باید فعالیت نکنی دراز بکشی
نورتریپتلین یکی از داروهای افسردگیه که به عنوان پیشگیریه میگرنم استفاده میشه چه دوزی بهت داده ؟ فقط شبها بخور .
دپاکین یک نوع دارو برای اختلالات خلقی و دو قطبیه من ندیدم برای میگرن بدن پروپرونولول که یک داروی ضد اضطراب هم محسوب میشه بهتره بهت پیشنهاد میکنم این یکیو نخور همون نورتریپتیلین و البته در کنارش پر.پرونولوول بهتر جواب میده من خودم مصرف کردم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ممول جونم
مرسی عزیزم که اینا رو گفتی دیروز سرم داشت درد میگرفت سوماتریپتان 50 میلی خوردم اما حالم رو بد کرد البته سردردم فوری محو شد اما احساس میکردم از بدنم داره گرما خارج میشه یه ذره سرگیجه و تهوع هم داشتم که بعد حدود یه ساعت برطرف شد
نورتریپتلین هم 10 میلی داده گفته شبی یه دوته بخور دپاکین هفته اول نصف هفته دوم یه دونه پس به نظرت نخورم؟ خودمم دوست ندارم بخورمشون دیشب که خوردم امروز یه حالت مثل گیجی داشتم تا حوالی ظهر
برام دعا کن به این داروها جواب بدم دوستم میگه اگه زود جلوی میگرن رو بگیری خوب میشه اما شماها هم که هنوز سردرد میشید؟ یعنی همیشه باید با این سردرد زندگی کنیم یا امیدی به خوب شدنش هست
در کل روحیه ام خیلی تاثیر داره دیروز که دکتر رفتم و خیالم نسبتا راحت شد خیلی بهترم و حتی حالت سردرد رو هم که اکثر روزا دارم نداشتم
دیگه به امید خدا
مواظب خودت باش بازم مرسی
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
2720
گلنازی چطوری با قرصهای جدیدت ؟
ایشالا که حالتو بد نکرده باشه
مواظب سوماترپتان و قرصهای از اون خانواده باش اولا زیاد مصرف نکن سعی کن تو حمله هایی که واقعا موجب میگرنت میشه استفاده کنی وقتی فقط حالتشو داری از مسکن های روتینت استفاده کن گلم

اگه سوما تریپتان بهت نساخت هم خانواده های اون زیادن دکترای ایرانی فقط سوما رو میدن چون قرص ایرانیش هست و رایج ولی قرص قدیمی شده الان جدیداش اومده باید امتحان کنی ببینی کدوم روت عوارضش کمتره

هم خانواده هاش مثل زولمیتیریپتان و ریزاتریپتان که زولمی هم حال منو بد میکرد بهترینش ریزاتریپتان .

مواظب خودت باش خانومی راستی ملیکات الان کلی مشغول مهر ماه شده ببوسش
سلام ممول جونی
خدا رو شکر خیلی بهترم و این دو سه روزه اصلا نیاز به مسکن نداشتم البته یکی دوبار یه ذره سرم سنگین شد اما با استراحت و چایی خوردن خوب شد و دیگه قرص نخوردم
مرسی که اطلاعاتت رو بهم میدی مثلا همین که میگی از مسکن های روتین استفاده کنم چون دیروز که سرم احساس سنگینی میکرد مونده بودم که استامینوفن بخورم یا سوما که البته خودش بدون مسکن خوب شد
ایشالا که تو هم حالا حالاها سردرد نگیری واقعا زندگی بدون سردرد خیلی خوب و لذت بخشه
ملیکا هم خوبه یه ذره بداخلاق شده به خاطر تغییرات جدیده احتمالا تو مهد دیگه نمیشه بخوابن بداخلاق شده امیدوارم بهتر شه
میبوسمت
یه سری کامل سیسمونی مارک پیرکاردن طوسی و قرمز
تخت و پارک کودک با جای تعویض
کالسکه عصایی تاشو با ساک حمل کالسکه
رورواک موزیکال با قابلیت صندلی غذا و راکینگ چیر
کریر با قابلیت اتصال به کالسکه و صندلی ماشین
ساک حمل وسایل
آغوشی
در حد نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
قیمت 5/1 میلیون تومان
در صورت تمایل تصویر براتون ارسال میشه azar.mohammady@yahoo.com
09122451549
ساک حمل وسایل
آغوشی
در حد نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو
قیمت 5/1 میلیون تومان
09122451549
2714
ساک حمل وسایل
آغوشی
قیمت 5/1 میلیون تومان
09122451549
ساک حمل وسایل
آغوشی
قیمت 5/1 میلیون تومان
09122451549
ساک حمل وسایل
آغوشی
قیمت 5/1 میلیون تومان
09122451549
ساک حمل وسایل
آغوشی
قیمت 5/1 میلیون تومان
09122451549
بچه ها سلام
اینجا چرا انقدر سوت و کوره

کجایین ؟؟؟
گلنازییییییییییییییییییییییی
فندققققققققققققققققققققق
بچهااااااااااااااااااااااااااااااا

من به یه مورد عجیب برخورد کردم یه 10 روزیه سردرد نشدمممممممممممم
فکر کنم تاثیره چای رازیانمه
در عوض روز 29 بجای 35 لکه بینیم شروع شد و همچنان خیلی کم خونریزی دارم رنگ تیره درست برعکس ماهای پیش !!!!!!
ابن سینا شدم کیستمو درست کنم با رازیانه حالا اینجوری شده منی که ماههای پیش داشتم از درد و خونریزی میمرئم
حالا قطره چکون شده بی درد و از همه جالبتر بی سردرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همش بخاطره این چاییییییییییییییییی

کلا من باید یه دردیم باشه حالا که سردرد نداشتم استخوان دنبالچم آسیب ذیذه از درد نمی تونم بشینم
راجع به این موضوع میتونین بیاین تو تاپیک زیر بخونین

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=298126&PostID=11602010#11602010
سلام
چه جالب ممول جون یعنی باعث قطع خونریزی شده ؟ چه خوب که سردردت خوب شده . منم اون روز مطلبت رو خوندم که سوماتریپتان خیلی خوب نیست نگران شدم و چند روز پیش که سردردم داشت شروع میشد نخوردم ولی حسابی اذیت شدم خیلی درد کشیدم وقتی گرفت دیگه هیچ مسکن قوی اثر نداشت با اینکه ژلوفن و نوافن خوردم اما دو روز درد کشیدم . آخه منم شنیدم این قرص های ضد میگرن که از گروه ارگوتامین ها هستند خطرناک هستند . چند وقت پیش یک خانمی که میگرن داشت بخاطر مصرف این قرص ها تو کما رفت . منم راستش ترسیدم اما این دور روز اینقدر درد کشیدم که ایندفعه ترجیح دادم سوما رو بخورم :)
سلام ممول جون واقعا خوشحال شدم که 10 روزه سردرد نشدی این یعنی شاهکار امیدوارم بیدردیت تا حالا ادامه پیدا کرده باشه
منم شکر خدا واقعا بهتر شدم تو این مدت فقط دوبار سردرد شدم و هردوبار هم خفیف بود البته جمعه ای یه ذره زیادتر بود که با خوردن یه دونه پنادول قطع شد و خدا رو شکر مثل قبل یکی دو روز اسیرش نشدم در کل خوردن این قر صها شدت و دفعات سردردم رو کم کرد ولی کاملا قطع نشد که امیدوارم همچنان با ادامه خوردنش بهتر بشم چون ظاهرا باید یکی دو ماه بخورم تا اثر کنه البته سوما رو با توجه به عوارضی که گفتی حتی الامکان نمیخورم ولی خیلی وسوسه برانگیزه وقتی بدونی جای یکی دوتا استامینوفن که معلومم نیست اثر کنه یا نه با یه نصفه قرص خوب میشی :))))))))) معتادی شدم برای خودم اما خودم رو کنترل میکنم
آخی ناراحت شدم ایشالا زود خوب شی من چیزی در این مورد نمیدونم اما دعا میکنم که زود زود خوب شی
میبوسمت
2706