2726
سلام بچه ها
ممنون ممول جون ایشالا شما هم به زودی نی نی دار میشی گلم
منم این ماه سردردام زیاد شد علتش این بود که روزه گرفتم 4 روز که خود روزه سردرد میاورد بعد روز 5 پریود شدم که اونم در حالت عادی سردرد میاره در نتیجه سردرد در سردرد شد
نه هنوز ام ار ای نرفتم میترسم شاید بعد ا ز ماه رمضون.....
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
سلام بچه ها
ممنون ممول جون ایشالا شما هم به زودی نی نی دار میشی گلم
منم این ماه سردردام زیاد شد علتش این بود که روزه گرفتم 4 روز که خود روزه سردرد میاورد بعد روز 5 پریود شدم که اونم در حالت عادی سردرد میاره در نتیجه سردرد در سردرد شد
نه هنوز ام ار ای نرفتم میترسم شاید بعد ا ز ماه رمضون.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

معمولا تو بارداری سردرد کم میشه فکر کنم واسه تغییرات هورمونی باشه مال من که از ماه 5 به بعد محو شده بود کلا
من خودمم مرض دارم دیروز سردرد نداشتم روزه گرفتم باز صبح با سردرد بیدار شدم اگه خوب بشم قول میدم فردا هم روزه نگیرم
2728
گلنازی خوبی؟ سردردت بهتره ؟ روزه ایی امروز حتما داری افطار میکنی . قبول باشه ، قول دادی نگیری دیگه ها
من که کلم باز داغ کرده ، این موقع هایی که تب بالا داری هر وقت داغ میکنه یعنی مهمون ناخوندم داره تشریف فرما میشه
فندق جون خوبی؟ از پست آخرم دلخور که نشدی ؟ احساس کردم دلخور شدی که جواب ندادی. بهرحال عذرخواهی بنده رو بپذیرید گل خانوم
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
سلام ممول جون ممنونم نه هنوز دردش مونده من تو ماه رمضون امسال فکر نکنم بیشترز از 4 روز بدون سردرد بوده باشم تا حالا سابقه نداشته البته همیشه شدید نبوده و بعضی روزا یه سردرد خفیف یا لحظه ای که میگرفته ول میکرده اما اینکه اصلا نباشه نه
ایشالا که سراغ تو نیاد واقعا که دیگه از اسم سردرد هم حالم بد میشه تصمیم گرفتم دیگه تا آخر ماه رمضون روزه نگیرم ببینم بالاخره دست از سرم برمیداره یانه اما دیشب خیلی گریه کردم گفتم حتما خدا منو لایق ندونسته که اینجوری امسال ماه رمضون منو محروم کرده تو رو خدا برام دعا کن امروز دیگه خوب شم کلافه شدم
عید فطر میخوایم بریم مسافرت ایشالا برگشتم میرم ام ار ای یه بار واسه همیشه خودم رو راحت میکنم
ببخشید اگه حرفام پر از گلایه بود آخه امروز خیلی داغونم درد دل کردم سبک شم
سلام گلناز جون خوب کردی عزیزم درد و دل کردی
حتما برو سفر یه هوایی بخور برای روحیه و سردردتم بهتره
این چه حرفیه که خدا لایق ندونسته مادر بزرگم میگه اگر احتمالم میدی که روزه برات ضرر داره نباید بگیری چه برسه که یقین داشته باشی
من خودم آدم مذهبی نیستم ولی اینو میدنم که خدا با این چیزا آدمو محروم نمیکنه :)
آرامش بهترین چیزه به خودت استراحت بده غذایی که دوست داری بخور چیزی که دوست داری بخون جایی که دوست داری برو و اصلا به سردردت رو نده به خودت بگو بچرخ تا بچرخیم سردرد جان من از رو نمیرم
سلام ممول جونی
دیروز یه ساعت مرخصی گرفتم رفتم خونه یه قرصی بود دوست شوهرم از دبی براش آورده بود فکر کنم اسمشreleef بود یا یه چیزی تو این مایه ها ترکیباتش هم دیکلو فناک و آنتی هیستامین و فکر کنم استامینوفن بود اون رو خوردم و خوابیدم وقتی بیدار شدم سردرده رفته بود خدا رو شکر رفتم یه دوش آب گرم گرفتم کل سردردم محو شد و الان هم گوش شیطون کر اثری ازش نیست فکر کن چه چرت و پرتهایی رو جای دارو گاهی به ما میدن من با استامینوفن کدئین هم خوب نمیشم در صورتیکه این قرصه کدئین نداشت
مرسی با حرفات آرومم میکنی شاید خیرم در این بوده که روزه نگیرم
امیدوارم تو هم خوب باشی و روزهای بی سردردی پیش رو داشته باشی
گلناز جون خوبی خانوم
خدا رو شکر که با میگرن ریلیف سردردت بهتر شد
حتما الان رفتی سفر واسه عید فطر من که امروز جای هیچکدومتون رو خالی نمی کنم که با سردرد بدی پا شدم دو تا دوز ریزاتریپتان خوردم الان که در خدمتتونم یکم بهترم
امیدوارم که تعطیلات بهتون خوش بگذره :)
سلام ، خوبین؟ منهم میگرن دارم و هفته ای 4 ، 5 روز سردرد دارم . الان یه ماهی هست که دکتر رفتم و صبح و شب قرص توپیرامات و وراپامیل می خورم ، خیلی بهترم ولی من می خوام از ماه بعدی اقدام کنم برای نی نی دار شدن نمی دونم این قرصها مشکلی برام ندارن؟؟؟ً کسی اگه اطلاعی داره ممنون می شم بهم بگه . مرسی
خداوندا بابت فرشته قشنگی که برام دادی هزاران بار شکرت می کنم.
یلدا جان من پارسال ایندرال وتو پیرامات ولوکس میخوردم.......حامله شدم اما به دستور دو تا از نتخصصا مجبور به سقط شدم برای جلوگیری از عوارض سیستم عصبی که این داروها رو جنین میزاره.....
2706