2726
تو ۲۴ساعت‏ ‏تادوز‏ ‏۲۰‏ ‏میلگرم‏ ‏میشه‏ ‏خوردولی‏ ‏ترجیحا‏ ‏۱۰ میلیگرم‏ ‏در۲۴‏ ‏نخوری‏ ‏بهتره‏ ‏به‏ ‏محض‏ ‏شروع‏ ‏سردردباید‏ ‏خورد‏ ‏معمولا‏ ‏بسته‏ ‏به‏ ‏شدت‏ ‏سردرد‏ ‏تا‏ ‏۱۲‏ ‏خوبه‏ ‏ولی‏ ‏اگه‏ ‏دوباره‏ ‏یه‏ ‏حمله‏ ‏میگرنی‏ ‏دیگه دست‏ ‏بده‏ ‏میتونی‏ ‏دوز‏ ‏بعدی‏ ‏رو‏ ‏استفاده‏ ‏کنی‏ ‏
زمانی که خاطره هایت از امیدهایت قوی تر شد، پیر شدنت شروع می شود.
تو ۲۴ساعت‏ ‏تادوز‏ ‏۲۰‏ ‏میلگرم‏ ‏میشه‏ ‏خوردولی‏ ‏ترجیحا‏ ‏۱۰ میلیگرم‏ ‏در۲۴‏ ‏نخوری‏ ‏بهتره‏ ‏به‏ ‏محض‏ ‏شروع‏ ‏سردردباید‏ ‏خورد‏ ‏معمولا‏ ‏بسته‏ ‏به‏ ‏شدت‏ ‏سردرد‏ ‏تا‏ ‏۱۲‏ ‏خوبه‏ ‏ولی‏ ‏اگه‏ ‏دوباره‏ ‏یه‏ ‏حمله‏ ‏میگرنی‏ ‏دیگه دست‏ ‏بده‏ ‏میتونی‏ ‏دوز‏ ‏بعدی‏ ‏رو‏ ‏استفاده‏ ‏کنی‏ ‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام,منم میگرن دارم,یه طرف سرم شروع میکنه به درد و مثل اینکه نبض داشته باشه میزنه
من تو دوران بارداری و تا پنج ماه بعد از زایمان اصلا حمله میگرنی نداشتم
الانم دکتر بهم داروی پروپرانول داده روزی دو تا میخورم
خیلی بهتر شدم و سر دردام کمتر شده
فندق جان کاملا درکت میکنم,الان سه ماه این قرصو میخورم یکم بهترم ولی قبل از اون هر روز سر درد داشتم
اصلا هیچ جا نمیتونستم برم,سر درد خیلی بده
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
اگر تجربه استفاده از این دارو رو دارید میشه بگید بهم که واقعا بیضرره؟
اخه دکترم گفت هیچ عوارض خاصی نداره ولی من هنوزم از خوردنش نگرانم
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
هلیا جان من سه سال پروپرونولول میخورم یکسال اول 20 صبح میخوردم 20 شب بعدش کردمش 10 صبح 20 شب همچنانم همونه چون نخورم تپش قلب میگیرم
هیچ دارویی بی عوارض نیست بدن من الان عادت کرده و من سردرد میگیرم همچنان
فقط نکته اینه که میخوام باردار بسم و باید کمش کنم که قطع کنمش
نمی دو نم ولی فکر کنم موقع بارداری نشه خوردش
من خودم دیگه دکتری گرفتم تو میگرن کلا اطلاعات داروییم زیاده از بس مریضیهای جورواجور گرفتم :)
منم چن ساله میگرن دارم که 3ساله خیلی بد شده.تو دوران بارداری به دلیل عدم ثبات در هورمونها کمتر دچار سردرد میشیم.سردرد من جوری بود که حتما باید ژلوفن میخوردم بعدشم باید شب تا صبح میخوابید که خوب بشه.گاهی حالم خیلی بدتر میشد .تهوع شدیدو... که زیر سرم میرفتم.چند ماه پیش.پیشه یه دکتر طب اسلامی رفتم که راهنماییهای تذیه ای بم کرد.گفت 1ساعت قبل و 1.30 بعد غذا مایعات نخورم.وسط غذا سالاد و نوشابه وماست نخورم.سوسیس وکالباس وروغن جامد انواع کنسرو هارو نخورم.شیر وپنیر بهتره کارخونه ای نباشه.برای سرخکردن از روغن کنج وبرای پختن از روغن زیتون استفاده کنم.خلاصه تغذیتونو درست کنید درداتون خوب میشه.من هفته ای 1بار سردردو داشتم ولی الان خدارو شکر توی 3ماه فقط 2بار دچارش شدم اونم خیلی خفیف بود تازگیها وقتی شروع میشه یه استامینوفن500 ساده و سرماخوردگی با هم میخورم 2ساعت میخابم .خوب میشم.اگه یبوست دارید حتما اونو زود درمان کنید.البته من در کنار اینا یه حجامت عام وحجامت پشت گوش به فاصله 1ماه از هم انجام دادم امروز هم ماهه سومه که باید زالو پشت گوشم بگذارم.ایشالا که کامل میگرنم ازبین بره.امیدوارم مطالب به دردتون بخوره
بچه ها منم 7 ساله سردرد دارم که فقط از ماه 5 بارداری تا چن وقت بعد زایمان خوب شد خسته شدم به خدا فقط الپرازولام میخورم که اونم خوبش نمیکنه فقط منو میخوابونه که دردش رو حس نکنم منم خسته شدم سنگینی درد همیشه همراهم از اول ماه رمضون گرفته و خوب نمیشه تورو خدا برام دعا کنید از زندگی سیر شدم
خداوندا خداوندا قرارم باش یارم باش جهان تاریکی محض است می ترسم کنارم باش
گاهی شک میکنم چیزی تو سرم نباشه چندسال پیش سیتی اسکن کردم اما الان جرات ندارم
خسته شدم سر دردام یه روز شدیده بعد خفیف میشه اما هست حسش میکنم همیشه یه زمانی پروپرانولول هم میخوردم اما چه فایده دیگه کلافه شدم سردردام میگرنی نیست چون نه تهوع دارم نه به نور حساسم فقط یدونم که هست همیشه و همه جا باهام ست

گلناز جان اول باید مطمئن بشی که میگرن داری یا سردرد هات عصبی هستن
نداشتن تهوع و حساسیت نور دلیل محکمی برای اینگه بگی میگرن نداری نیست
اول برو یه ام آر آی بده هیچ جای نگرانی نیست
بعد باید حتما با دقت به جزئیات سردردت شرایطت رو به دکتر شرح بدی برای ما هم دقیق نگفتی شرایطت رو
مثلا باید به دکترت بگی :
شروع سردردت چطوریه
کدوم سمت سرت درد میگیره چرخشیه یا ثابته
طول مدت حمله سردردات چقدره
بین حمله اول تا دومی و یا حتی سومی چقدر فاصلست و شدتش
توی خوابم سردرد داری یا نه
سرت داغ میشه و رگهای مغزتو حس میکنی یا نه
سردردت ضربان داره یا نه
خوردن غذایی باعث سردردت میشه باید دقت کنی به این که بفهمی
بو و صدا و نوراذیتت میکنه در شروع سردرد یا نه

ای بابا منم دو نوعشو دارم...فکر کن به مترو نرسم سردرد میشم...بوی غذا وعطر سردرد میشم...نزدیکی سردرد میشم...کوفت وزهر مار سردرد میشم...مال منم دونوعشه که بعد به میگرن اساسی تبدیل میشه در کل همش با هامه...
چه جالب.
ممول جون شروع سردردم با یه سنگینی تو کل سرم شروع میشه بعد حدود سه چهار ساعت فقط به یه سمت سرم که معمولا چپ هست میگیره این سردرد تا یکی دوروز ادامه داره و بعد کلا ناپدید میشه تا دفعه بعد سردرد روز اول شدید اما دوروز بعد یه سردرد خفیف که فقط کلافم میکنه اما تو ماه رمضون که شروع شد دیگه قسمت خفیفش قطع نمیشه که فکر کنم با افت قند خونم هم ارتباط داشته باشه چرخشی نیست یعنی بعد مدتی ثابت میشه خدا رو شکر تو خواب سردرد ندارم یعنی نشده به خاطرش از خواب بیدار شم اما همیشه تا چشام رو باز میکنم اول میگردم ببینم سردردم هست یانه داغ نمیشه رگهام بیشتر احساس سنگینی تو پشت سرمه
از mri میترسم حقیقتش یکی از فامیلامون چن سال پیش شوخی شوخی رفت ام ار ای یه تومور که البته خوش خیم بود تو سرش بود واسه همینه جرات ندارم برم
گرسنگی گرما عصبانیت تشدیدش میکنه کاش خوب میشد و راحت میشدم
2706