2410
2553
من توی 4 ماه اول خیلی خیلی سرم دردمیگرفت و واقعا عذاب میکشیدم

معمولا سر دردهام روی شقیقه هامه ، روی سرم یخ میذاشتم - یخ رو میذاشتم توی پلاستک بعدش لای یه پارچه و میذاشتم روی سرم - خیلی کمک میکرد
چند بار هم از شدت درد مجبور شدم با نظر پزشکم دارو مصرف کنم ، خیلی سخت بود ولی شکر خدا بعد از 4 ماه خیلی کم شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

BITA JOON PAS TABIEIYEH AKHE MAN ALAN HAFTEYEH 10 HASTAM VA BAZI VAGHTA MIKHAM AZ SAR DARD SARAMO BEKOOBAM BE DIVAR KHEILI VAHSHATNAKEH AKHE GHABLE BARDARI ASLAN SAR DARD NADASHTAM KASH ZOODI KHOOB SHAM
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....
2720
من قبل از بارداری میگرن داشتم از نوع شدید . طوری بود که میرفتم آمپول و سرم میزدم . ولی دقیقاً از وقتی باردار شدم به کل قطع شد و الانم که 3 ماهه زایمان کردم هنوز برنگشته . ( خدارو شکر ) چون واقعاً وحشتناکه .
2714
چه جالب فکر کردم این تجربه ی من بوده فقط...آخه منم میگرن دارم اما یک بارداری خارج از رحم داشتم و در دوران دو ماهی که درگیرش بودم و تا زمانی که بتام صفر شد سردردام برطرف شده بود...بعد از اون دوباره گاهی سردرد میشم البته خدا رو شکر دفعات و شدتش کمتر شده...
راستی یه تجربه ی دیگه من میگرنم منشا هورمونی داره..یعنی اواسط سیکل و نزدیک پریود بیشتر سردرد میشم البته وقت استرس یا بهم ریختن خواب و موارد دیگه هم میتونه محرکش باشه برام اما بیشتر هورمونیه...یه مدت دکتر بهم قرص برموکریپتین داد حدود 6 ماه استفاده میکردم چون سینم ترشح داشت و در این مدت سردردام خیلییییییییی کم شده بود...به دکتر هم که گفتم تایید کرد که منشا هومونی داشته...بد نیست این رو هم بررسی کنین..البته ترشح سینه ممکنه اینقدر ناچیز باشه که خودتون متوجه نشین مال من رو دکتر تو معاینه تشخیص داد و حتی تو آزمایش پرولاکتینم هم بالا نبود اما دکتر گفت باید برموکریپتین بخورم
2706