2726
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

1292 بازدید | 53 پست
سلام بچه ها
من خیلی از زایمان میترسم نمیدونم واقعا کدوم رو انتخاب کنم
اول میگفتم طبیعی اما حالا نظرم برگشته و میخوام سزارین کنم.
نظرهاتونو و تجربه هاتونو بگین بچه ها لطفا .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهر من زایمان اولش طبیعی بود و دومی سزارین. اما از بعد از زایمان طبیعی اون مامانم دیگه اجازه نمیده کسی توی خانواده طبیعی زایمان کنه. میگه جونتون رو که از سر راه نیاوردین.
البته راست میگه چون خواهرم خیلییییی سر زایمان و تا 3 ماه بعدش اذیت شد. اما برای سزارین هیچ مشکلی نداشت. جای زخمش زود خوب شد و زود هم راه افتاد.
منم اولی سزارین. الان هم حاملم سزارین میشم حتما.
فیلمشو دیدم هم طبیعی هم سزارین.
سزارین خیلی وحشتناکه.

ولی واقعا راحته.
وقتی به هوش میای همه چی تموم شده.
من به آمار زمین مشکوکم اگر شهر پر از آدمهاست *پس چرا یوسف زهرا تنهاست؟.................. برای ظهورش صلوات
نه به خدا الکی میگن . من که بعد از زایمان اولم خیلی درد نکشیدم. شاید دو سه روز. اونم طبیعیه دیگه چند لایه شکمت رو پاره کردن.
من به آمار زمین مشکوکم اگر شهر پر از آدمهاست *پس چرا یوسف زهرا تنهاست؟.................. برای ظهورش صلوات
جان یاد خودم افتادم تاپیکتو دیدم درکت میکنم واقعا سخته و استرس زا
منم خیلی میترسیدم از همه می پرسیدم ولی باور کن اونقدی که فک میکنی سخت و استرس آور نیس
من سزارین کردم خیلی هم اذیت شدم به همه طبیعی رو پیشنهاد میدم
ولی اگه کسی رو داری که یه ماه تمام کنارت باشه و ازت مراقبت کنه سزارین خوبه برا من چون کسی رو نداشتم و از روز 13 خودم همه کارامو انجام دادم واقعا سخت بود
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
2706