2703
2553
سلام مامان خانومای گل
میشه بگین این بی بی چک ها رو چطوری باید استفاده کرد آخه یه جا نوشته بود که بعد از 10 ثانیه باید از ادرار خارج کرد و روی یه سطح افقی برای 5 دقیقه گذاشت و بعد نتیجه رو خوند ولی من همیشه 10 دقیقه تو ادرار می ذاشتم یعنی اشتباه بوده؟
و یه سوال دیگه اینکه صبح یه بی بی چک گذاشتم که منفی بود البته 5 دقیقه شد ولی عصر چشمم به سطل زباله دستشویی افتاد و دیدم یه خط کمرنگ دیگه ظاهر شده به نظرتون بعد از این مدت این نتیجه معتبره؟
ممنون میشم هر اطلاعاتی دارین بگین.
سلام دوستان
من این ماه 12 روزه که تاخیر دارم. روز هشتم تاخیر، آزمایش خون دادم، منفی بود، امزوزم که روز دوازده تاخیره، از بی بی چک تو وسط روز استفاده کردم، منفی بود. تا حالا پریود منظمی داشتم، حداکثر 2-3 روز عقب می افتاد. حالا نمی دونم چه مشکلی دارم. کسی می تونه راهنماییم کنه لطفا؟!
ساناز جان برای من هم همین طور شد که نتیجه اش الان یه دختر شده
وقتی عادتت تا 20 روز عقب افتاد از بی بی تست استفاده کن احتیاجی هم نیست که 5 دقیقه توی ادرارت بکذاری
همین که با ادرارت تماس بکنه خط قرمز خودش می یاد
منتظر باش بعد بیست روز این کار رو بکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بادام جان، از اطلاعاتت خیلی خیلی ممنونم.
فکر می کردم تنها کسی هستم که همچین سردرگمی ای برام پیش اومده و نگران بودم، آخه همیشه پریودم نسبتا منظم بود. مرسی از راهنماییت. حتما دیرتر دوباره از بی بی چک استفاده می کنم ببینیم چه نتیجه ای میده.
2720
2714
سلام دوستان
من الان 8 روزه که عقب انداختم
یک ماهه که قصد بارداری دارم
میخوام بی بی چک بزنم
ببخشید باید ناشتا باشیم یا نه؟
راستی تو این مدت که عقب انداختم دل درد و کمر درد هم دارم
دوستان منم لکه بینی داشتم چند روز... پریودم وقتش 6 تیر هست... ولی 5 روز بیشتره لکه بینی کم دارم با تمام حالاتی که هم مربوط به پریوده هم بارداری!!!!!
اما امروز صبح لکه ها بیشتر شدن! نمیدونم حتما پری داره میاد!!! ولی آخه این همه روز لکه بینی یعنی چی؟!
گل پسرم، تاج سرم، 7 دی 1392 به دنیا اومد...
2706