2726
عنوان

بیمارستان مادران و بیمارستان عرفان

| مشاهده متن کامل بحث + 93790 بازدید | 64 پست
سلام من پیش دکتر زهرا امید وار توی بیمارستان باهنر زایمان( سزارین)کردم فوقالعاده دکتر خوبیه من شب زایمانم از تخت آمدم پایین واز همون موقع تمام کارهای خودم ،دختر 4سالم و شوهرم که تازه عمل آپاندیس کرده بود رو بدون هیچ کمکی انجام دادم در صورتی که توی زایمان دخترم که همش 4 سال قبلش بود (سزارین) تا 3 ماه نمی تونستم تکون بخورم .حالا یکی به من بگه بیمارستان شریعتی چه جوریه وآیا مثل بیماارستان میلاد رایگانه؟
LilySlim Weight loss tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من مریض دکتر صاحب نسق هستم بیمارستان مادران عمل میکنه زایمانم هم شهریوره خودم دکترم و خیلی دوست دارم اگر کسی با ایشان عمل سزارین انجام داده راهنماییم کنه که خوب هستش یا نه؟ ممنون
سلام منظورت اقای دکتر برنجیانه که مطبش تو مجیدیه هست؟
من یه مدت مریضشون بودم دکتر خیلی خوب و باتجربه ای هست ولی مطبش به شدت شلوغه و واسه همین من حوصله نداشتم دوران بارداریمو برم اونجا و اینهمه برا ویزیت معطل بشم با این شکمم
اکثرا جا برا نشستن نیست و کلا تنها مشکلش همین مطب شلوغه من ارزوم بود ا ایشون زایمانم رو انجام بدم
09127377641 سيسموني مادرلند و هنركده رزطلايي
سلام به همه مامانا
میخواستم کمکم کنید بین دکتر ماه منیر جهانگیری که در بیمارستان آتیه هستش و خانم مپگان شهاب الدینی که با بیمارستانها زیادی کار میکنه ولی من عرفان رو انتخاب کردم کدوم بهتر .راستش من �یش شهاب الدینی میرم مطبش توآیت اله کاشانی ولی حقیقتش یکی از اقوام تیر ماه �یش این دکتر توچمران زایمان کرد هم بعد از عمل فشارش رفت بالا هم بعد از 20 روز �سرش بخاطر عفونت و تب و .... توبیمارستان 10 روز بستری شد بنظر شما ربطی به دکترش داشته یا نه ، لطفاٌ کمکم کنید
در ضمن من الان تو 13 هفته هستم .
سلام به مامانای مهربون...
من به خاطر حساسیت زیاد همسرم به نرسینگ و هتلینگ بیمارستان خیلی مطالع کردیم.. پزشک های خوب زنان خانم دکتر معینی و آقای دکتر یزدی... بیمارستان هم باید تجهیزات ریکاوری و نگهداری کودکش کامل باشه جوری که خدای نکرده در صورت لزوم نیاز به انتقال نوزاد از اونجا به بیمارستان دیگه ایی نباشه.. به ترتیب بیمارستانهای مد نظر من..1- آتیه 2- لاله 3- پارسیان 4- بهمن 5-عرفان ........
دکتر اطفال هم محمد کاظمیان بسیار خوبه من دو تا بچه قبلی رو از بدو تولد خدمت ایشون میبردم بسیار حاذق و متین و آرام و فوق تخصص نوزاده تو بیمارستان اتیه و مفید رئیس بخش کودکانه...
من از آتیه تعریفهای بد شنیدم.

عرفان از پارسیان بهتر تره.

بهمن بخش مراقبتهای نوزادی خیلی پیشرفته ای مثل بیمارستان عرفان نداره .( اینو دکتر خودم که در هر دو

بیمارستان هست گفت ؛ برای اونکه فرقی نمیکرد )

دقیقا بیمارستانهای مد نظر من با تحقیق زیاد برعکس رمینا خانم هست .

یعنی : 1- عرفان 2- بهمن 3- پارسیان یا صارم 4-لاله 5-آتیه
2706