2726
عنوان

بی بی چک( میدونم تکراریه ولی لطفاً کمک کنین)

| مشاهده متن کامل بحث + 112489 بازدید | 65 پست
سپاسگزار ازهمتون. آریدیس گرامی پروردگار مهربون که خودش همه چی رو میدونه هر موقع که خودش صلاح بدونه بهتون بچه میده. توی فامیل ما مواردی که بچه دارنمیشدن و با زور دارو و دخیل و این جور چیزا به قول معروف به زور از خدا بچه گرفتن، خودشون الان متوجه شدن که یه صلاحی بوده که خدا بهشون بچه نمیداده. خداشاهده هر کدوم بعد بچه دچار یه مشکلی شدن. از همه بدترشون اونیه که چند سال اصلاً بچه دار نمیشد بعدش که داروهای زیاد مصرف کرد باردار شد ولی 5 بار بچش توی 5 6 ماهگی افتاد ولی این از رو نرفت. همه براش این ور اونور دخیل بستن و دعا کردن نمیدونم ختم انعام گرفتن و این چیزا..بالاخره 6 امین بچش تا9 ماه موند ولی ناتوان ذهنی به دنیا اومد. خودت و زندگیت رو از صمیم قلب به خدا بسپار. خودش میدونه چکار داره میکنه. ببخش که کمی منبر رفتم ولی باید بگم که من اصلا آدم مذهبی نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تینا جون خیلی بهت تبریک میگم.
منم 5 ساله منتظرم و نی نی نیومده و دیگه بی خیال شدم و سپردم دست خدا چون عقیده دارم هیچ کار خدا بی حکمت نیست و منم به زور چیزی رو ازی نمی مخوام این 5 سال هم به حد معقول پیگیر درمان بودم که نشده. توکلم به خدا ست دیگه.
خیلی مراقب خودت و نی نی باش
2728
آرزو جان یعنی شما یکی دو روز مونده به تاریخ پریودت، نزدیکی داشتی؟ فکر نمیکنم تو این تاریخ تخمک زنده باشه که لقاح صورت بگیره. ولی خوب خدا رو چه دیدی یهو دیدی شد. مامی بی بی کوچولو تو صفحه قبل راهنمایی کرده که باید 23 روز از آخرین روز آخرین پریود گذشته باشه که بی بی چک جواب بده. دستش درد نکنه برای من که جواب داد چون قبلش که بی بی چک گذاشته بودم منفی شد ولی با این حساب مثبت شد. ولی نمیدونم به تاریخ لقاح هم بستگی داره یانه. هر چی که خیره برات پیش بیاد عزیزم.
سلام دوستان من دوره هام 30 روزه بود و روز 28 و 29 پری بی بی چک گذاشتم از مارک مدیکور و لاوین رز هر دو یه خط کمرنگ افتاد و مثبت شد. روز 31 پری هم رفتم از خون دادم و اونم خداروشکر مثبت شد... راستی من 10 ماه اقدام بودم... انشالله همه به زودی مامان بشن....
بی صبرانه منتظر اومدنتم..... نی نی کوجولویه من.....

سلام بچه ها من ماه پیش اقدام داشتم و۱۰پری بودم الان۴روزمونده ب پریم ایابی بی بی چک ج میده،علائمی چون سرماخوردگی ونفخ وتکررادراروسفتی سینه ودردشکم دارم ایامیشه واقعا

سلام دوستان. 

من بي بي چك گذاشتم منفي نشون ميده. ولي سه روز پريودم عقب افتاده و اولين بارم هست كه اين اتفاق ميفته هميشه از اولين پريودم تا حالا كاملا منظم بودم. الان دو ماهه جلوگيري نميكنم ولي الان  زير دلم درد ميكنه و حالت تهوع هم دارم. هر چي ميخورم انگار پايين نميره😞. ميترسم باردار نباشم و خيلي استرس دارم. كسي ميتونه كمكم كنه. بهم بگه اگر منفي نشون بده بي بي چك چقدر احتمالش هست كه آزمايش مثبت بشه 

2706