2703
2553
سلام دوست عزیز .راستش من هم دنبال اطلاعاتی درمورد این دکتر میگردم حدودیک ماهه که سوالم رو مطرح کردم ولی هنوز نتوانستم جوابی به دست بیارم هر روز به سایت سر میزنم وسرچ میکنم ولی هیچی .در صورتی که در همین سایت با نام این دکتر اشنا شدم .فقط میدنم بیمارستان مهر روز های فرد کار میکنه خواهش میکنم اگه اطلاعاتی پیدا کردی حتما به من هم خبر بده از طریق ایمیل یا ادرس زیر اگر مایل بودی به ادرس زیر سر بزن سوال منو و پاسخ های دوستان موجوده .موفق باشی
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=60032

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانومی من امروز رفتم بیمارستان مهر پیش دکتر همتی خیلی دکتر خوب و خوش برخودی بود واقعا برای بیمارانش وقت میگذاشت با سوالات بادقت تمام جواب میداد و با توضیح کامل من خیلی خوشم امد .اکثر بیمارانش برای نازایی مراجعه کرده بودن از شهرستان های دور ونزدیک بسیار با صبرو حوصله بود بیمارانش خیلی تعریف میکردند .دکتر بسیار منصفی بود نه خرج اضافه میخواست تمام کارها همام ویزیتش بود . تمام ازمایش های قبلی رو قبول داره اخه بعضی از دکترها ازمایش که یک دکتر دیگه نوشته باشه قبول ندارند.واقعا من که احساس خوبی داشتم وقتی از مطبش خارج شدم .هیچ ازمایش و داروی هم نداد. در صورتی که بعضی دکتر ها چنان از کاه کوه می سازند که بیمار واقعا اگر چیزیش هم نباشه دیگه فکر میکنه دنیا به اخر رسیده .
2720
سلام مامان جوجو ممنون از راهنمایت .راستی خانومی شما برای تعیین جنسیت پیش دکتر همتی رفتید؟ نی نی ات چیه ؟دکتر از روی سن بهم گفت اذر 90 به بعد احتمال پسر دارشدن برام بیشتره تا اون موقع خیلی دیره نمیدونم به تغذیه اکتفا کنم یعنی درست در میاید ؟
2714
سلام مامان جوجو کوچولو گلت چه طوره ؟ خوبید ؟ اطلا نگران نباش من که خیلی در انتخاب دکتر حساسم باور کن یک ساله دارم تحقیق میکنم که بالاخره این دکتر رو انتخاب کردم من از بیماران حاضر در بیمارستان هم پرسیدم همه راضی بودنند.استرس تو طبیعییه .مطمئن باش دکتر عالیه .راستی خانومی ایا شما هم رژیم غذایی دختر یا پسر شدن رو گرفتید ؟ برای بارداری قبلی ات تحت نظر همین دکتر بودی ؟چند ماه طول کشید باردار بشی ؟از قبل بارداری دکتر بهت گفته بود جنسیت نی نی ات چیه ؟ اگر بعد بارداری بوده در هفته چندم جنسیت نی نی ات رو گفت ؟ببخشید خیلی سوال کردم .موفق باشی گلم .
سلام سوگل جون مرسی از دلگرمیت من قبل از حاملگی قبلیم رفتم پیشش بهم گفته بود تا 4 ماه پسره بعد 2 سال فقط دختره منم آذر87 حامله شدم که پسر بود 3.5 ماهگی سقط شد بارداری الانم هم که تو همون 2 سالیکه دکتر گفته بود
CafeMom Tickers
سلام مامان جوجو ممنون از پاسخت نگران نباش گلم بهت حق میدم این نگرانی عادیه توهمه مامان ها که به وقت زایمانشان نزدیک میشه وجود داره .انشا الله که نی نی گلت صحیح و سالم به دنیا می یاد .موفق باشی
2706