2737
2734
عنوان

**آشپزی با سولاردام ال جی**

| مشاهده متن کامل بحث + 1073027 بازدید | 1581 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان

ممنون به خاطر این تاپیک عااالی

من چندتا سوال دارم

1-در حالت ماکرو میشه در ظرف رو نزاشت؟ اخه مگه اشعه ماکرو مضر نیست؟ میگن باید در طرف رو ببندیم که

2-در حالت گریل چرا ظرف فلزی ممنوعه؟ مگه گریل با استفاده از حرارت المنت نیست؟ پس اشعه ای نیست که ظرف فلزی جرقه بزنه. بعدم این سه پایه ها هم فلزی ان دیگه. اگه فلز ممنوع باشه در حالت گریل سه پایه هم ممنوع میشه.

3- شما واسه پریز برق ماکروفر محافظ گذاشتین یا نه؟ اصلا لازمه؟

ببخشید دیگه من یه ذره ناشی ام

مممنون میشم جواب بدین

2731
سلام عزیزای دل
ممنون از تاپیک خوبتون
من با دستوری که داده بودین سیب زمینی سرخ کرده درست کردم (توی سینی خود فر ریختم،با دستور کامب 4 ،360 وات). خوب سرخ شد اما نمیدونم چرا میچسبه به سینی فر؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنید
Lilypie Maternity tickers
2738
بهار مامان دیانا جون_ با convection میشه کیک پخت و دما و زمانش مثل فره ولی من زیاد کیک تو فر دوست ندارم چون روی کیک برشته و خوشرنگ نمیشه شایدم من تو این مورد اشکال دارم
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
مامان طناز :در ظرف و واسه مواقعی باید گذاشت که نمی خوایم آب که توی غذا هست تبخیر بشه مثل مواقعی که داریم غدا رو گرم می کنیم ولی اگع بخوای برنج بپزی نباید در بزاری تا آبش تبخیر بشه بعد که خواستی دم کنی باید در بذاری کلا ربطی به این که اشعه وارد غذا بشه یا نه نداره

2-در حالت گریل درپوش فلزی ممنوعه ظرف فلزی موردی نداره

3-بهتره مستقیم وصل کنی به پریز ولی اگه میخوای رابط وصل کنی بهتره محافظ داشته باشه
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
سلام دوستان.
من قصد داشتم فر توکار(داخل کابینتی) بگیرم ولی بعضیها ازین فرها راضی نیستن مثلا میگن با گاز خوب کار نمیکنه و ... ولی بعضیها هم از سولاردم مینالن بنظرتون کدومش بهتره چون جا کم دارم فقط یکی رو میتونم بخرم.

ممنون میشم هر کی تجربه ازین دوتا داره منو راهنمایی کنه
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
سلام مامان یه نی نی جان ممنون که همه روراهنمایی میکنی .منم سوال سخت سخت داشتم دستگاه من این کامبی 1 2 3 4رونداره فقط یه دکمه ی کامبی داره دکمه ی اینتر هم نداره .یه کنچن تایمرداره یه ست کلاک .میکرو.گریل .کامبی..یه اوت دفرست که چهارتا غذا داره.یه اوت کوک که6تاغذاداره.استاپ.کلیر.کویک استارت.کاش منم بااین دستگاه یاد میگرفتم و میتونستم کیک و پیتزا بپزم
ایسان من ماکروویو دارم و قصد دارم درا ولین فرصت فر تو کار بخرم
فکر میکنم فر خیلی بهتر اما تجربه ای ندارم (از فر تو کار )
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2706