2726
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 107968 بازدید | 156 پست
سلام
دوستان منم حدودا یک سال میشه که میرم پیش دکترظهیری
کارش خوبه من که راضی هستم ازش
♥اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. ♥ ♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ♥♥•٠·

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام بچه ها منم رشتم پیش دکتر فرامرز رضایی فر میرم. دکترش عالیه و من فعلا راضی هستم تعریفشم خیلی شنیدم. امیدوارم منم به زودی بتونم مامان شم
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
سلام بچه ها منم تازه عضو شدم... در به در دنبال یه دکتر خوبم... خوی از نظر من کسیکه که علم کافی داشته باشه و البته وقت کافی برات بذاره و به تو به چشم یه دلیل واسه پول کندن نگاه نکنه... متأسفانه الان اکثرا فقط دنبال پولند... من یه دکتر میخوام که بهم آرامش بده و برام احترام قائل باشه... میشه کمکم کنید؟؟؟؟؟
2706