2703
2553
عنوان

راهی برای نجات از عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 456275 بازدید | 208 پست
ببخشید کپلی جون, نمی دونم چرا اون پستت رو نخوندم.
قبل از بارداری خیلی دکتر رفتم. آخر سر دکتر گفت دیگه عفونت نداری. فقط حساسی. بتامتازون بزن. البته من این کار رو هم کردم اما خوب نشدم. دلمو زدم به دریا و باردار شدم(با اولین اقدام). خدا رو شکر مشکلی توی بارداری برام بوجود نیومد (جز همون خارش). اما این خارشها کماکان تا امروز ادامه داره. و یه وقتایی از دستشون می خوام سرم رو بزنم به دیوار.
امروز عصر به شوهرم سپردم بره دنبال عسل طبیعی. حالا اگه گیرش بیاد امتحان می کنم ببینم چی می شه. می خوام هفت شب پشت سر هم بزنم. امیدوارم چاره ساز باشه.
البته همین الان یه چیزایی توی تاپیکهایی که معرفی کرده بودی خوندم که یه کم دو دلم کرد. یکی گفته بود حساسیت داده. یکی هم گفته بود این قسمت از بدن خیلی حساسه و شوخی بردار نیست. یکی هم گفته بود عفونت زنان میاره.
واسه همین شاید اول برم دکتر تا باهاش مشورت کنم. البته دکترها هم سریع می گن این چیزها سند علمی نداره و یه جورایی انگار می خوان داروهای خودشون رو قالب کنن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مینا جون خیلی ممنونم که جوابمو دادی ، منم اینارو که یکی گفته بود حساسیت داده. یکی هم گفته بود این قسمت از بدن خیلی حساسه و شوخی بردار نیست. یکی هم گفته بود عفونت زنان میاره رو خوندم ، اما چون واقعاً هیچ راهی برام نمونده بودو حاضر بودم همه چی رو امتحان کنم تا شاید یه راهی جواب بده ، اینکارو کردمو بر خلاف فکرای که مثل شما می کردم ، باید بگم که خدارو 10000000000000000000000000000000000000 مرتبه شکر ( گوشه شیطون کر) خیلی بهتر شدم ، اما هنوز دکتر نرفتم که معاینه ام کنه تا ببینم کاملاً خوب شدم یا نه .
من چند ماهه پیش رفته بودم اردبیل ، از اونجا عسل خریدم ، اما مطمئنم که عسلش صددرصد طبیعی نیست ، اما از این آشغالهام نیست ، کیلویی 11 تومن خریدم ، ولی خوب هر چی بود خیلی خوب بود ، حیف که الان دارم پری میشم وگرنه میرفتم دکتر تا مطمئن شم که خوب شدم یا نه ...
2720
آره شیوا جون ، با واژینال عسل خوب شدم ، البته میشه گفت بهتر شدم ....

خیلی خوب جواب میده ، بالاخره تو زمانهای قدیم که دکترو دارو نبوده مردم از داروهای گیاهی یا عسل برای مریضیهاشون استفاده می کردن
2714
سلام، من 1 سوال دارم. 14 ماهه که سزارین شدم. تا 7 ماه که به کل مسائل زناشویی تعطیل بود به دلیل درد و سوزش شدید. دکتر رفتم. چند بار پماد استفاده کردم و آنتی بیوتیک خوردم. کمی‌ بهتر شد اما هنوز که هنوزه این درد و سوزش هست البته موقع نزدیکی‌. (ببخشید) خیلی‌ اذیتم میکنه. چون احساس ورم از داخل دارم. مدتی‌ هست که خیلی‌ کم خارش. میشه اگر در این مورد میدانید کمکم کنید چون از دکتر رفتن و نتیجه نگرفتن خسته شدم.مرسی‌.
سلام خانما...این مشکلات در اکثر ما خانما به خاطر وجود مشکل در رحم یا اندام تناسلی نیست بلکه به خاطر مشکلات درونی..که شامل گرمای بیش از حد بدن و دیگر مشکلات مزاجیست.برای خنک شدن هر روز نصف لیوان عرق بید ونصف لیوان عرق کاسنی رو مخلوط کرده ومیل کنید...این همه برای دکتر زنان وقت گذاشتید این روش رو هم به اضافه عسل در مانی و استفاده از اب و سرکه به نسبت یک افتابه اب ویک استکان سرکه در هنگام طهارت استفاده کنید..به مدت 2 هفته..مطططططططططططططططططططمن باشید جواب میده..من و خواهرم هر دو در گیر بودیم ولی با این روش خوب شدیمممممممممممممممم
اگه دکتر می گه عفونت نداری ولی هنوز خارش داری باید یه مدت لباس زیر پاچه دار بپوشی و حتما 100 در صد نخی باشه کلا لباس زیرای قبلتو پریز دور
چلوی آفتاب لباس زیر رو خشک کن
هر وقت خونه ای یه دامن بلند بپوش و لباس زیر نپوش
ملافه تختتو تند تند بشور و سعی کن موقع خواب هم لباس زیر نپوشی
بعد از دستشویی هم به جای خشک کردن با دستمال با سشوار خشک کن
*******ولی خداییش چرا تاپیکو اینجا زدی ********
ترشح سفید و پنیری هم حتما عفونت قارچه و باید دارو استفاده بشه
یه پماده یه نام دالاسین که سه تا شیاف توشه خارجیه قیمتش هم حدود 22000 تومنه خیلی برای ریشه کن کردن قارچ خوبه که البته باید سه تا قرص مربوط به قارچ که الان اسمشو یادم نیست با دوز دارویی 150 یه روز درمیون استفاده بشه
2706