2737
2734
عنوان

راهی برای نجات از عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 456850 بازدید | 208 پست
سلام به همه دوستان عزیز وگرامی
سایت ما در نظر دارد در باره بیماری اتیسم راههای تشخیص وچگونگی درمان وپیشگیری ان اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارد .خوشحال میشویم مارا یاری نمایید.www.behesht1389.parsiblog.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط باید بهداشت رعایت بشه تا آخر عمرمون

من یبار عفونت گرفتم خیلی بد بود ازون موقع همه حرفای دکتر رو دارم رعایت میکنم

...لباس زیر بعد از شسته شدن یا باید تو آفتاب خشک بشه یا هوای آزاد و اگر هم با اتو روش بکشید هم عالیه.

..همیشه بعد از دستشویی رفتن باید خودمون رو خشک کنیم چون تر و خیس بودن باعث ایجاد عفونت میشه و قارچ.

...حتما قبل و بعد نزدیکی باید...رو شست و تمیز کرد چون عفونت زود منتقل میشه دوطرفست مرد هم باید تمیز باشه.

...زیادم از ژل های واژن استفاده نکنید چون استفاده مداومش خوب نیست و اونم عفونت میاره هفته ای چنبار بزنید.

........
اینارو یادم بود و الان دارم رعایت میکنم ودیگه عفونت نگرفتم

ولی پماد عفونت که همه دکترا میدن مترونیدازول هستش که من دو روز زدم سریع خوب شدم مخصوص عفونت واژنه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2728
با سلام واحترام خدمت همه عزیزان گرامی سایت ما می کوشد درباره بیماری اتیسم راههای مقابله ودرمان معرفی مراکز درمانی برنامه غذایی و.....اطلاعاتی را خدمت خوانندگان عزیز عرضه دارد خواهشمند است مارا در این مهم یاری نماییدwww.behesht1389.parsiblog.com
سلام
من تو هفته 20 بارداریم و عفونت دارم ، چندین بار هم دکتر رفتم و داروهای مختلفو مصرف کردم ولی دوباره عفونتم برمیگرده.
میترسم که زایمان زودرس داشته باشم.
میخواستم ببینم میشه عفونت داشت و دچار زایمان زودرس نشد؟
می گویند شکستنی رفع بلاست... ای دل تحمل کن! شاید حکمتیست...
2738
ایا میشه این عفونت باعث بشه که پریودیمان عقب بیفتد
من الان 2.5 ماه است که پریودیم عقب افتاده حامله نیستم ولی ترشح خیلی زیاد دارم بعضی موقع ها چماد هم مصرف میکنم ولی خوب نشده ولی تب ندارم
الان از صبح تا حالا درد دارم
من حدود 3 سال پیش عفونت خیلی شدیدی داشتم نکته جالبش اینه که نه ترشح اضافه ای داشتم نه سوزش و خارش فقط کمر درد شدیدی داشتم و به توصیه یکی ازدوستام رفتم پیش دکتر،وقتی دکتر معاینه کرد گفت عفونت خیلی شدیده و در حالت عادی فرد با چنین عفونتی بایدبستری شه منتها من نمیتونستم.دکتر هم بهم دارو و پمادداد وگفت اگه تا یک هفته بعد از استفاده ازدارو مشکل رفع نشه حتما باید بستری شم ولی خوشبختانه با تشخیص صحیح دکتر مشکلم رفع شد.پزشکم خانم دکتر آجوند واقعا پزشک حاذفیه(یک دو مورد دیگه هم خودم ازش دیدم) حالا کسایی که میگن چندتا دکتر رفتیم و خوب نشدیم به نظرم بد نباشه که پیش دکتر آجوند هم برن.مطبش فلکه دوم تهرانپارسه.
$$خرید از سایتهای کانادا$$http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=32044 فروش لباسهای مارک کانادایی و آمریکاییhttp://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=32262&ChatDate=19-11-1393&PostID=66350575#66350575
سلام من یه داروی معجزه اسا دارم بهش میگند ادامس کوهی باید روی ذغال باشه تا دود کنه و دود به واژن برسه عفونت رفع میشه بعضی ها به صورت شیاف در میارند و از پشت استفاده میکنند من خودم خیلی از عفونت رنج میبردم اما از وقتی اینو استفاده میکنم خوب شدم نیازی نیست همیشه انجام بدیم کافیه روزای اول پشت سرهم استفاده کنیم تا بهتر بشیم بعداز اون کافیه هر چند روز یه بار یا هفته ای یه بار این کارو انجام بدیم اون وقت برای همیشه از شر عفونت خلاص میشید.
همه ی زنها ملکه هستند ملکه کشوری به نام خانواده پس تا میتوانیم سعی کنیم ملکه های خوبی باشیم
بااجازه دوستم

***********خبر خبر خبر خبر خبر***********

و دوباره شوی لباس کودک و مادر در سعادت اباد با نازلترین قیمتها

انواع لباس های کودک با بهترین مارک ها وبرندها و قیمت های استثنایی نمونه کارها رو میتونین ببینین http://niiniicenter.blogfa.com/

و نمونه انواع بوت و کفش های بچه گونه با کیفت عاااااااالی http://mini7.blogfa.com/

و انواع لباس زنونه ترک و شلوار جین در خدمتتون هستیم

زمان : چهارشنبه و پنجشنبه ((8و9 آذر)) از ساعت 11 الی18

مکان : سعادت اباد علامه جنوبی کوچه 34 شرقی پ 13 واحد 1

اینم شماره تماس برای هماهنگی 09381554314

منتظر دیدار روی ماهتون هستیم
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2706