2703
2553
عنوان

شیاف پروژسترون

30912 بازدید | 19 پست
سلام چهارشنبه رفتم دکتر برای تشخیص سن حاملگی که 4 - 5 هفته تشخیص دادن . دکتر سونوی واژینالم کرد و گفت مایع دور جنین خیلی کمه قلب هم هنوز تشکیل نشده . برام شیاف پروژسترون تجویز کرد. اینقدر حالم گرفته شد که فراموش کردم بپرسم براچی بهم شیاف داده . حالا قراره هفته دیگه برم ببینن جنین رشد کرده یا نه . ازتون میخوام اگه تجربه دارید راهنمایی کنید .
سلام هلنا اینجا چیکار می کنی؟
خدایا ...اگه یک روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم...تو فراموش نکن که بنده کوچیکی داری...با نوازشی و یا تلنگری آرام...وجودت را ......همراهیت را ...مهربانی و بزرگی ات را ...برایم یاد آوری کن...
آمین ??

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چون قبلا سابقه سقط داشتم خیلی میترسم اینقدر هم خنگم که نکردم ازش بپرسم . یکی از دوستان میگفت 54 روز بعد تاریخ اولین روز آخریم پریود قبل تشکیل میشه . یه سوال دیگه مگه تو چهارهفته جنین چقدریه که مال من خیلی کوچیکه
2456
عزیزم منم سقط داشتم و الان تازه وارد هفته ششم شدم و چند روز پیش که رفتم دکتر همین شیاف و بعلاوه یه قرص ایزو پرین برای جلوگیری مجدد سقط نوشت البته برای من شیاف سیکلو ژست نوشت اما گفتن این خارجیه و تو بازار نیست بنابراین داروخونه همینو شیاف تو رو بهم داد نگران نباش انشاءالله این دفعه خداکمکمون می کنه خیلی بودن که هفته 8 رفتم دکتر و جنین خیلی کوچک بوده و قلب نداشته بعد رشد کرده نگران نباش و استرس به خودت راه نده
2714
مهسا جون منم دقیقا شرایط تورودارم. دیروز دکتر به منم شیاف سایکلوژست داده اونم 20 تا . از دیشب استرس گرفتم. آخه میگم یعنی قراره که 20 بار لک ببینیم؟ آخه دکی من گفت فقط وقتی لک دیدی بزار
آخرهمه چی خوب تموم میشه.
اگرخوب نشدبدون هنوزتموم نشده.
سلام. دکتر به من هم شیاف پروژسترون داده بود. من تخمدان راستم کیست داشت که دکتر گفت ممکنه مانع از به وجود آمدن جفت بشه به خاطر همین شیاف داد. شیاف برای کسایی تجویز میشه که به دلایلی احتمال داشته باشه جفت خوب تشکیل نشه . من یک شب در میون استفاده می کردم و لکه بینی هم نداشتم. نگران نباشید
سلام. من الان چهار هفتمه. قبل از باردای از قرص کلومفین برای حاملگی استفاده کردم. خدا رو شکر نتیجه داد. الان دکترم بهم گفته از شیاف پروژسترون (سایکلوژست) استفاده کنم. اما تا حالا لک بینی نداشتم. دکتر گفته برای جلوگیری از سقط کاربرد داره
2706